Accueil » Zvířata » Muž vezme svého psa na procházku a udělá mu něco strašného.

Muž vezme svého psa na procházku a udělá mu něco strašného.

Muž vezme svého psa na procházku a udělá mu něco strašného.

Záběry zachycené bezpečnostní kamerou ukazují srdcervoucí scénu. Muž zaparkoval své auto na ulici. Poté otevřel kufr, ve kterém byl rozkošný pes…

Jako by to byl pytel s odpadky, řidič pak vystoupil z auta. Poté psa opustil v oblasti obce Fortalecillas v Huile. Tento případ pobouřil mnoho lidí a vyvolal rozhořčení veřejnosti.

V domnění, že půjde na procházku, pak pes doprovázel svého údajného pána. Ten však rychle nasedl do svého vozidla. Poté bez dalšího odjel a nechal psa na silnici. Pes pak instinktivně Pes se pak instinktivně rozběhl za vozidlem.

Přečtěte si více
Proč se můj pes hrabe v odpadcích? Tipy, jak tomu zabránit

Pes, zjevně nadšený, že jde se svým údajným pánem, na muže vrtěl ocasem. To bylo tak, jak to psi dělají, když chtějí projevit svou náklonnost. Bezcitný muž mu však nevěnoval pozornost. Nasedl do svého auta a odjel. zrychlil plnou rychlostí, a tím ho velmi volně opustil.

Zvíře se okamžitě rozběhlo za vozidlem. Bylo si jisté, že na něj jeho pán zapomněl. Bylo si jisté, že na něj jeho pán zapomněl. Brzy si však uvědomil, že jeho snaha nestačí. Pak se sám ztratil v ulicích.

Nikdo neví, kde je pes teď. Mnoho lidí v regionu prohledává oblast.

Sociální kolektiv se ujal vedení a podal stížnost. Jedná se o skupinu aktivistů za práva zvířat, kteří věnují svůj čas. ochraně práv malých zvířat.

Přečtěte si více
Tento pes zachránil mladou dívku, která měla být unesena, skutečný hrdina!

#DenunciaCiudadana | Neiva

Con gran indignación la comunidad del corregimiento de Fortalecillas denunciaron en redes el abandono de un perro por parte de un hombre que lo transportaba en la cajuela del carro 🧵 pic.twitter.com/VfDuLD1OPY

– Conexión Animal (@RCAnimal) 9. května 2023

Přečtěte si více
Muž spatří losa a je překvapen, co má v tlamě

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám nahlédnout na stránky Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.