Accueil » Zvířata » Muž umírá žalem po ztrátě svého čtyřnohého přítele

Muž umírá žalem po ztrátě svého čtyřnohého přítele

Za Kena Pendagrafta, 80letý muž, jeho nejlepší psí kamarád, který mu byl 14 let, mu dával důvod chodit každý den na procházku, nemluvě o společnosti a bezpodmínečné lásce.

Takže když sousedé našli Kena v nesnázích. jeho pes onemocněl, shromáždili se, aby mu pomohli. To, co se stalo poté, ukazuje, jak moc jsme s našimi zvířaty spojeni a jak moc je potřebujeme.

Ken žil v komunitě mobilních domů v Hemetu, Kalifornie, se svým 16letým psemZack. Podle sousedů byl přátelský, ale většinou se držel stranou.

Dokud jeho pes vážně neonemocněl a Ken neměl peníze na to, aby ho vzal k veterináři.

Požádal o pomoc

Jeho soused Carol Burtová vypráví : „Ken plakal… Řekl: „Nevím, co mám dělat“. Nemám peníze na to, abych ji vzala k veterináři.

Carol sdílela osud svého souseda na sociálních sítích v naději, že by někdo mohl pomoci s léčbou Kenova roztomilého psa.

Zdroj: Capture Instagram

Tehdy někdo odpověděl na jeho volání. Elaine Seamansová, zakladatelka nadace At-Choo, záchranné organizace, která pomáhá psům potřebujícím lékařskou péči, reagovala.

Elaine udělala vše, co mohla, aby Zacka zachránila, kterému byl diagnostikován „glaukom, těžká artritida a srdeční šelest 6/6, což znemožňovalo operaci“.

Bohužel, Zack nepřežil.

Prázdnota samoty

Ve jménu Kena, Nadace At-Choo zveřejnil zprávu od něj, ve kterém děkoval všem svým fanouškům, kteří mu poslali přání a kondolenční vzkazy, ale uvedl, že muž prožívá těžkou nemoc. „prázdnota samoty“. Krátce po ztrátě milovaného Zacka, Ken zemřel na infarkt.

Zdroj: Capture Instagram

Doufejme, že Ken odpočívá v pokoji se svým milovaným psem Zackem.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.