Accueil » Zvířata » muž udeřil ženu, protože neměla psa na vodítku.

muž udeřil ženu, protože neměla psa na vodítku.

Video: Muž udeřil ženu, protože neměla psa na vodítku

Pes ženy napadl psa muže, který se procházel poblíž. Jeho reakce na ženu byla ohromující. Po urážce ji udeřil rukou a dokonce po ní hodil svůj mobilní telefon.

Mladá Maria Gala jedla, když náhle kolem stolu prošel muž. Její pes začal štěkat a pak se na mužova psa vrhl. Mladá žena vysvětlila, že její pes nikdy takto nereagoval. Navíc nikdy nebyl agresivní vůči jiným zvířatům. Proto neměl vodítko.

„Když jsme je oddělilicož bylo velmi rychlé, zeptal jsem se ho, jestli je jeho mazlíček v pořádku. Podle mého názoru bylo nejlepší zkontrolovat, zda nemá žádné zranění, a zeptat se ho, zda je očkovaný, aby se zabránilo infekci. Ten člověk však neodpověděl. Naléhal jsem a nic. Dokonce jsem se ho musela zeptat, jestli mluví španělsky,“ říká mladá žena.

Přečtěte si více
Jak nebezpečné je pro vaši kočku jíst šváby? Tady je to, co říkají odborníci

V tu chvíli ji muž začal urážet.a ptal se jí, proč nemá psa na vodítku. Odpověděla mu, že to není její vina, že se zvířata takto napadla. Navíc její pes byl na vodítku, ale ona ho nedržela. Bylo to proto, že jedla a vše se odehrálo velmi rychle.

Video se psem: Muž udeřil ženu, protože nedržela svého psa na vodítkuZdroj: Capture Instagram
Žena byla velmi zmatená

„Pak pokračoval křičel na mě a předstíral, že jeho pes je zraněný. Konflikt přeháněl. Zeptal jsem se ho, jestli je jeho pes v pořádku a jestli něco nepotřebuje. Nakonec mě to vyděsilo a začal jsem nahrávat a zbytek je na videu“.

Na videu je zřejmé, že muž zaujímá vůči ženě arogantní postoj. Žena zůstala po celou dobu klidná. Útočník ji urážel, protože neměla svého psa na vodítku, a argumentoval tím, že se jedná o plemeno, které kouše. Poté ji začal znovu bít.

pic.twitter.com/mXGReXKxkJ

Přečtěte si více
Zhroutí se, když zázračně najde svého psa, který se ztratil před 6 lety, ale už byl u jiného majitele

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 8. dubna 2023

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.