Accueil » Zvířata » Muž odsouzen za zanedbávání psa, který kvůli němu zemřel

Muž odsouzen za zanedbávání psa, který kvůli němu zemřel

Muž odsouzený za zanedbávání svého psa, který kvůli němu zemřel

Případy týrání psů a zvířat jsou na celém světě stále častější, protože společnost si stále více uvědomuje péči o naše si domácí zvířata zaslouží.

Akce britského občana šla ještě dál. Proto mu byl úřady uložen přísný trest.

Pes, bulteriér

Pes patřil Ianu Podmorovi, 41letému muži. Měl tak dlouhé drápy, že se mu zabořily do polštářků tlapek. Bránily mu také v chůzi.

Přečtěte si více
Jak často by se měli psi a kočky koupat, aby se předešlo kožním onemocněním

Šestiletý pes měl také oboustrannou ušní infekci a silnou ztrátu srsti způsobenou chronickým kožním onemocněním. „Bentley“, jak se mu říkalo, byl pokrytý strupy od hlavy až k patě.

Muž byl přísně odsouzen za zanedbávání svého psa, který byl kvůli tomu nakonec utracen.Zdroj: Capture Instagram

Pan Podmore byl proto zakázán vlastnit psy po dobu deseti let poté, co se přiznal ke dvěma přestupkům podle zákona na ochranu zvířat. Kromě toho byl v obou případech odsouzen k osmi týdnům odnětí svobody s podmíněným odkladem na 12 měsíců. Kromě toho si musí v rámci aktivit sociální rehabilitace odpracovat také 12 dní podmíněného trestu.

Vicky McDonald, inspektorka Královské společnosti pro prevenci týrání zvířat, se setkala s panem Podmorem. Když ho však spatřila, uvědomila si, že na záchranu zvířete už je pozdě. Začala tedy pátrat. Pak se rozhodla, že případ předá soudu.

Muž byl přísně odsouzen za zanedbávání svého psa, který byl kvůli němu nakonec utracen.Zdroj: Capture Instagram

Vicky McDonaldová se skutečně rozhodla psa majitelce okamžitě odebrat. Poté ho odvezla do zdravotnického střediska k okamžitému ošetření. Po několika dnech utrpení pes nakonec zemřel.

Přečtěte si více
Žena vzala svou „kočku“ k ošetřovateli, který pak zavolal policii

„Okamžitě mě zaujalo, jak byl hubený, stav jeho kůže a ztráta srsti. Také jsem viděl, že má příliš dlouhé drápy, které se mu zarývají do polštářků tlapek. Krvelačné prohlášení inspektora u soudu.

Detektiv Vicky McDonald

Dodala, že nehty a polštářky zvířete byly „nejhorší“ za svou dvacetiletou kariéru.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme navštívit stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.