Accueil » Zvířata » Medvěd se vrhl na ženu, když se snažila vyfotit v jeho blízkosti (video)

Medvěd se vrhl na ženu, když se snažila vyfotit v jeho blízkosti (video)

Medvěd se vrhl na ženu, když se snažila vyfotit v jeho blízkosti (video)

Pokus mladé ženy vyfotit se na památku s divokým medvědem na okraji silnice v Rumunsku se zpočátku jevil jako nevinný čin turistky. Epizoda však mohla skončit tragédií.

Ve videu, které se stalo virálním na sociální síti TikTok, je vidět ženu na dálnici v Rumunsku v blízkosti medvěda, s nímž se na dálnici setkala. se s ním chtěla vyfotit. Žena se pomalu přiblížila ke zvířeti. Zvíře se na situaci dívalo bez hnutí a zdálo se být klidné. Když však žena pózovala, medvěd se na ni pokusil vrhnout. O chvíli později turistka utíkala, jak nejrychleji mohla, ke svému autu.

Na záběrech je slyšet, jak lidé uvnitř aut křičí, aby ženu před útokem varovali. Když se vrátila ke svému vozidlu, zvíře se zastavilo na místě. Lidé, kteří s ní byli, jí pak vyčítali její postoj: „Vidíte, jak je hloupá? Vidíte, jak je hloupá, riskuje kvůli fotce s medvědem,“ vykřikovali někteří motoristé přítomní na místě.

Přečtěte si více
Policie vstoupila do výběhu lvů v zoo a učinila krvelačný objev!

Alessandro Bacaoanu zveřejnil toto video na TikToku. Nicméně, bylo odstraněno, potvrdil britský deník Daily Star.

Divoká zvířata nejsou domácí zvířata!

Rumunské úřady vydaly řadu varování, jak by se turisté měli chovat k medvědům na cestách. Navíc zdůraznily, že nejsou domácími zvířaty. Jsou to divoká zvířata! „Medvěd je divoké zvíře chráněné zákonem, nikoli domácí zvíře,“ řekl ministr životního prostředí Costel Alexe.

„Opakuji. občanům této země. Medvěd, který ochutnal sušenky nebo cokoli jiného… a myslí si, že se může tímto způsobem živit, se už nikdy nedokáže přizpůsobit lesu. To skutečně řekl šéf rumunského ministerstva životního prostředí.

pic.twitter.com/aavVMlytjO

Přečtěte si více
Podivná psí videa terorizují internet: „Chovají se jako lidé

– nelimar (@nelimar165) 8. května 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.