Accueil » ZPRÁVY » Maria Šarapovová odhalila svůj skutečný trénink po porodu

Maria Šarapovová odhalila svůj skutečný trénink po porodu

Bývalá ruská tenistka Maria Šarapovová je nejen jednou z největších šampionek posledních dvou desetiletí a jednou z hlavních soupeřek legendy, jakou je Serena Williamsová, ale je také považována za jednu z nejpřitažlivějších žen, které kdy vstoupily na tenisový kurt.

Maria před několika lety ukončila kariéru a nyní se věnuje soukromému životu. V roce 2022 se jí narodilo první dítě, malý Theodor. V nedávném rozhovoru pro časopis Self Maria přiznala, že začala trénovat až šest měsíců po porodu.

Šarapovová předznamenala éru tenisu

Šarapovová nyní trénuje zhruba 2-3krát týdně po hodině a Maria přiznala: „Tréninky obvykle trvají 30 minut, naposledy musím říct, že byly méně ostré, ale stále docela zábavné.

Většinou je dělám, když malý Theodor spí“. Zde je video:

Podle rozhovoru se Selfem má Maria Šarapovová tendenci používat podpůrné nástroje nebo dokonce spánek, aby se zotavila z těžkých časů.

Cvičení a nástroje, které pomáhají zlepšit krevní oběh v nohách, intenzivní tréninky ke zlepšení síly vždy v nohách. V nedávném rozhovoru pro ESPN Maria hovořila o Sereně Williamsové, své největší soupeřce na tenisovém kurtu.

Obě jsou nyní velkými kamarádkami a Šarapovová vysvětlila: „Je úžasné vidět Sereninu dráhu a slavnou, velkou houževnatost, s níž pokračovala ve své kariéře.“ Maria Šarapovová byla světovou jedničkou, vyhrála pět grandslamů a všechny Majory, hráčka, která se zapsala do historie a která se nyní věnuje rodině a podnikání.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.