Accueil » Zvířata » majitel neví, co má dělat

majitel neví, co má dělat

Video: Kočka má koťata, pes je ukradne a myslí si, že je jejich matka: majitel neví, co má dělat.

Na stránkách kočky a psi se stali jednou z hlavních atrakcí na sociálních sítích.. Když majitelé domácích mazlíčků natáčejí své domácí mazlíčky, jak si hrají venku nebo uvnitř, je velmi časté, že video se stane virálním.

Tentokrát nová epizoda zanechala mnoho uživatelů internetu v šoku, protože ačkoli vypadala vtipně, ukázalo se, že je pro zvířata, zejména pro kočičí matku, velmi vážná. Nicméně, to bylo situace pro majitele ještě obtížnější. který vše zaregistroval pro TikTok.

Tentokrát přinášíme vtipný, ale vážný příběh:

Toto je video nahrané uživatelem Susana Aristizabal (@susyaristizabal93), která ukázala, že její pes jezevčík měl doslova “ ukradené „na děti z její kundičky.

Podle toho, co je vidět na videozáznamu, koťata leželi se psemkteří nikomu nedovolí, aby se k nim z jakéhokoli důvodu přiblížil.

Na stránkách paníse snažil zabránit eskalaci konfliktu a zvířat z boje. Proto se rozhodla kočku držet dál a snažila se psovi vzít koťata.

Vtipné je, že jezevčík koťata také s láskou kojil, jako by to byla skutečně jeho mláďata.

Na stránkách odborníci na chování zvířat není zcela jasný původ tohoto zvláštního chování, ale někteří se shodují, že zvířata se starají o mláďata jiných druhů, aby uspokojila svůj mateřský instinkt.

Velmi mladá zvířata jsou zdrojem emocí pro každé zvíře. „Zaoblené tvary a velké oči štěňat vyvolávají emocionální odezvu,“ říká Joaquim Vea, ředitel výzkumného centra pro primáty na Barcelonské univerzitě.

To také vysvětluje emocionální reakci, kterou můžeme mít i my: “ Adopce pravděpodobně souvisí s emocemi, které vzbuzuje.fyziologickou reakci, která se liší od pocitů, jež jsou vědomím emocí,“ dodává.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.