Accueil » Zvířata » Liška trpělivě čeká na záchranu svého mláděte uvízlého v potrubí.

Liška trpělivě čeká na záchranu svého mláděte uvízlého v potrubí.

Video : Liška trpělivě čeká, až zachrání její mládě uvízlé v potrubí

Záchranná organizace v Anglii obdržela telefonát o liščím mláděti, které omylem uvízlo v odpadní trubce. Bylo nemožné, aby se dostalo ven samo. Liška tedy čekala na své mládě v dálce.

Záchranáři netušili, kde se liščí mládě nachází. Proto použili pruty a kamery, aby ho našli. Doufali, že pohled na tyče ho povzbudí, aby našlo cestu ven z roury.

Zatímco týmy Zatímco záchranné týmy pracovaly, objevila se matka mláděte. Jako by věděla, že se snažíme zachránit její mládě.

Přečtěte si více
Kočky: těchto 6 plemen je ideálních pro malé prostory

Záchranáři zastavili v naději, že se jim podaří liščí mládě povzbudit, aby vyšlo ven samo. Když se vrátili, jeden z nich sáhl do trubky. Přestože však liščí mládě viděl, bylo příliš daleko na to, aby ho mohl chytit.

Video: Liška trpělivě čeká na záchranu svého mláděte, které uvízlo v potrubí.Zdroj: Capture Instagram
Záchranáři se snaží dostat liščí mládě z nepříjemné šlamastyky

Po několika pokusech, se jim nakonec podařilo dostat liščí mládě z kanálu do bezpečí. Liščí mládě, špinavé a mokré, vypadalo při pohledu na záchranáře velmi překvapeně a rozzlobeně.
Video: Liška trpělivě čeká na záchranu svého mláděte, které uvízlo v potrubíZdroj: Capture Instagram

Po jeho ošetřeníPo ošetření ho nechali v otevřené kleci poblíž místa, kde byl zachráněn, aby se vrátil ke své matce. Liška totiž nikdy neopustila areál.

Poté, co se ujistila, že v okolí není nikdo jiný, pomohla liška svému dítěti ven z klece, aby si ho konečně mohla vzít s sebou domů.

Přečtěte si více
Slon se napije vody z řeky, ale z vody se vynoří krokodýl, aby ho sežral

Liška zřejmě věděla, že záchranné týmy zachrání její mládě. Proto celou tu dobu čekala, aby se s ním mohla znovu setkat. Je to čistá láska. Podívejte se na video ze záchranné akce níže:

pic.twitter.com/ITwtKNBPGK

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 10. dubna 2023

Přečtěte si více
Pes je přistižen, jak si pere oblečení tlapkami ve vaně (video)

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.