Accueil » Zvířata » Kotě nalezené na ulici s vážným zraněním tlapky bojuje o život

Kotě nalezené na ulici s vážným zraněním tlapky bojuje o život

Toto kotě nalezené na ulici s vážným zraněním tlapky bojuje o život

Byli to dobrovolníci RSPACA v jižní Austrálii, kteří pomohli tomuto kotěti postavit se zpět na nohy. Byli to také oni, kdo se rozhodli pojmenovat ho „Smokey“. Jakmile uviděli toto klubko chlupů, věděli, že s ním není něco v pořádku. Provedená vyšetření jejich podezření potvrdila. Dobrovolníci si všimli velké rány na tlapce, kterou bylo třeba urgentně ošetřit. Naštěstí se kocourkovi podařilo uzdravit díky pomoci několika dárců. Nyní může začít nový život!

Toto kotě bylo umístěno v útulku!

Smokey je toulavé kotě, které bylo nalezeno na ulicích města Pooraka v jižní Austrálii. Byl to mladý muž jménem Lukas, který malou kočičku poprvé spatřil. Klubko chlupů bylo ve špatném stavu a mělo jen tři nohy. Jakmile byli úředníci upozorněni. odvezli zvíře do útulku. na předměstí Lonsdale.

Kočičce byly pouhé čtyři týdny, když se připojila k… útulku pro toulavá zvířata. V té době byl velmi hubený a trpěl podvýživou. Jeho stav dělal útulku velké starosti. Kožešinová kulička potřebovala k uzdravení velkou péči.

Přečtěte si více
Máte raději kočky nebo psy? Vaše preference o vás hodně vypovídají

Toto kotě nalezené na ulici s vážným zraněním tlapky bojuje o životZdroj: Capture Instagram

Tato kočka si prošla těžkými časy

Úředníci útulku nemohli s jistotou určit, zda se toto kotě narodilo bez pravé zadní nohy. Příčinou mohla být také nehoda.jeho pravá zadní noha. stav. V každém případě musel chlupáč podstoupit operaci, jakmile se dostal do RSPCA. Bylo nutné naléhavě ošetřit jeho zranění, aby mohl žít normálním životem.

Zdravotníci také zvažovali amputaci levé zadní nohy kotěte. Zkoumali všechna možná řešení, aby tomuto zvířeti poskytli co nejlepší úlevu. Před jakýmkoli zákrokem se však kotě muselo vrátit k normální hmotnosti, aby se snížilo riziko komplikací.

Zdravotníci velmi pečlivě sledovali zdravotní stav kotěte po dlouhých 12 týdnů. Mohli se také spolehnout na pomoc několika laskavých lidí. Ve výsledku to byly dary, které financovaly.chirurgický zákrok. A byl úspěšný!

Toto kotě nalezené na ulici s vážným zraněním tlapky bojuje o životZdroj: Capture Instagram

Tohle kotě a Lukas spolu skvěle vycházejí!

Je čas, aby Smokey po operaci začal novou kapitolu svého života. A na toto kotě se usmálo štěstí, protože ten, kdo ho našel, se o něj bude od nynějška starat. Lukas se přihlásil, že se o něj bude starat.přijmout jako jednoho z členů své rodiny.

Přečtěte si více
Jak zjistit, zda má váš pes zánět ucha, příčiny a možnosti léčby

A samozřejmě to všechno naplánovala RSPCA. Byla to skutečně RSPCA, kdo převzal iniciativu kontaktovat Lukase a navrhnout mu adopci. Mladý muž neváhal ani vteřinu a s radostí souhlasil.že se kotěte ujme. které předtím zachránil.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.