Accueil » Zvířata » Kosatka pronásledovala chlapce a lidé nemohli uvěřit tomu, co se stalo.

Kosatka pronásledovala chlapce a lidé nemohli uvěřit tomu, co se stalo.

Kosatka pronásledovala chlapce a lidé nemohli uvěřit tomu, co se stalo.

Byl to velmi zvláštní okamžik: kosatka, která se zajímala o dítě, ho neustále sledovala. Tomášek, kterému se líbila každá minuta, se tomu zážitku nemohl ubránit a musel se smát. Pak se ale stalo něco zvláštního, co si nedokázal vysvětlit, a jeho pohled na kosatky se navždy změnil…

Tommy běžel podél řady oken a kosatka ho stále pronásledovala. Jeho mladší sestra Lola si myslela, že scéna je k popukání, a nemohla se přestat smát. Po chvíli Tomymu došla pára. Rozhodli se jít nahoru a sednout si na lavičky.

Zaměřte se pouze na Tommyho

Přehlídka začíná, ale kosatka, která Tommyho sledovala skrz okna, z něj stále nemůže spustit oči.

Čtěte dál
Zde je 6 důvodů, proč váš pes v noci vyje

Všechny ostatní kosatky se řídily pokyny Všechny ostatní kosatky se řídily pokyny svého trenéra a při provádění triků tleskaly. Po chvíli však jeden z trenérů sledoval pohled kosatky a navázal krátký oční kontakt s Tommym, než se otočil ke své rodině.

Trenér přistoupil k Tommymu a zeptal se ho, jestli kosatku krmil nebo udělal něco jiného, aby se o něj tak zajímala. Tommy mu však vysvětlil, že se o něj kosatka zajímala, už když byli dole, a že jediné, co udělal, bylo, že běžel po chodbě.
Kosatka sledovala chlapce a lidé nemohli uvěřit tomu, co se stalo.Zdroj: Capture Instagram

Sny se stávají skutečností

Trenér se Tommyho zeptal, jestli se k němu chce připojit ve svém programu. Tommyho oči se rozzářily a s velkým úsměvem řekl ano.

Společně se přiblížili k vodě. Tomáškovi nasadili záchrannou vestu pro případ, že by spadl do vody. Ally stála stranou, zatímco trenér zvedal Tommyho na plošinu, kde vystupovali. Trenéři pak udělali slavnostní prohlášení a představili Tommyho publiku.

Přečíst
Pes začne kopat v hrobě, náhle se zastaví a začne štěkat.

Trenér dal Tommymu rybu, aby ji hodil do vody. S radostí ji chytil a hlasitě se rozesmál, když kosatka vybuchla, aby se na rybě svezla.

Nenápadná kosatka

Zatímco se všichni soustředili na Tommyho a ostatní kosatky předvádějící triky, připlížila se posedlá kosatka k podvodní plošině. Nikdo si neuvědomil, jak blízko kosatka je, dokud nebylo pozdě. Kosatka udělala ocasem velkou vlnu a Tommyho téměř potopila masa vody, která dopadla na plošinu.

Jednomu z trenérů se podařilo Tommyho včas chytit za záchrannou vestu. Kosatka už ale plavala směrem k nim, aby zaútočila podruhé.

Dav začíná tušit, že tohle není součást představení, a v hlase všech je slyšet panika.

Přečíst
Proč se zdá, že psi vědí, kolik je hodin? Odpověď odborníků

Ostatní zaměstnanci byli brzy Ostatní zaměstnanci rychle vyrazili do akce a vytáhli z vody zjevně zpanikařeného Tommyho. Trenér, který byl v ohradě s Tommym, také doplaval k pódiu a dostal se do bezpečí. Dav stále sledoval každý jejich pohyb a některé děti se dokonce rozplakaly.

Kosatka pronásledovala chlapce a lidé nemohli uvěřit tomu, co se stalo.Zdroj: Capture Instagram
Velmi neobvyklé

Všichni trenéři byli zmateni tím, co se právě stalo. Nikdo z nich neměl pro chování kosatky vysvětlení.

Tommyho tento zážitek velmi rozrušil. Ale pokaždé, když se pohnul, kosatka ho následovala…

Po chvíli se kosatka vzdálila a Tomášek se okamžitě rozběhl k matce. Ale ještě nebyl konec. Kosatka se vrátila, ale tentokrát měla něco v tlamě. Tommy viděl, jak kosatka vyplavala na hladinu a zamířila k němu.

Přečíst
Adoptovaný osel se chová jako rodinní psi, je rozkošný!

Tommy pochopil, co má kosatka v plánu, a už se tolik nebál. Vyskočil tedy matce z náruče a rozběhl se k objektu. Zvedl ho a hodil po kosatce.

Změnu energie v chodbě pocítil okamžitě. Dav se začal znovu smát a s údivem sledoval, jak se kosatka nesnaží Tommyho sníst, ale hrát si s ním! Kosatka hodila Tommymu míček a trpělivě čekala, až jí ho vrátí.

Návrat domů

Tommy a jeho rodina se krátce poté vrátili domů, a Tommy nemohl přestat mluvit o tom, co se stalo.

Tommy vystudoval mořskou biologii a stal se biologem se zaměřením na mořský život. Nikdy však nezapomněl na onen kouzelný den v akváriu, díky němuž je jeho budoucnost taková, jaká je dnes.

Přečtěte si více
Mohou vaše starosti způsobit onemocnění vašeho domácího mazlíčka? Odpověď odborníků

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.