Accueil » Zvířata » Kočka vyzve hmyz, aniž by tušila, že dostane neobvyklý „ninja útok“.

Kočka vyzve hmyz, aniž by tušila, že dostane neobvyklý „ninja útok“.

Video: Kočka vyzve hmyz, aniž by si představovala, že dostane neobvyklý „ninja útok“.

Neuvěřitelné nové video se stalo virálním na sociálních sítích. Při této příležitosti byla hlavním hrdinou příběhu kočka, která chtěla bojovat s kudlankou nábožnou. Setkala se však s nečekaným koncem, protože hmyz se jí postavil jako nindža.

Video: Kočka vyzve hmyz, aniž by si představovala, že dostane neobvyklý „ninja útok

Kočky se rády perou. Ve skutečnosti je to pravděpodobně jedna z jejich nejběžnějších forem hry. Kromě toho je hladká sociální interakce mezi kočkami velmi důležitou součástí jejich pohody. Kromě toho pomáhá snižovat riziko nežádoucího chování, jako je např. problémy s nevhodným vylučováním.

Video: Kočka vyzve hmyz na souboj, aniž by si myslela, že za to dostane "Útok nindžů" neobvykléZdroj : Capture Instagram

Není pochyb o tom, že zvířata jsou obvykle hlavními postavami nejvtipnějších videí na internetu. Jejich neobvyklé činy totiž rozesmějí mnoho lidí.

Podle snímků sdílených na sociálních sítích, kočka byla klidná a uvolněná na chodníku. Všiml si však kudlanky nábožné. Jako každá kočkovitá šelma na ni neváhal zaútočit.

Přesto nečekal, že hmyz udělá. „ninja útok“. Velmi překvapeně odešel. Poté si uživatelé internetu nenechali ujít příležitost napsat o něm stovky veselých zpráv.

„Vzal si několik životů“, „Měl ninja útok“, „Tahle kočka se konečně té malé bestie zalekla“, „Taky bych utekl“, „Jednou mě vyděsil“, „Tuhle kudlanku by si měl najmout Hollywood“, to byly komentáře, které vyvolaly nejvíce reakcí.

Tento kuriózní okamžik zatím na Instagramu vygeneroval miliony zobrazení a uživatel, který ho zveřejnil, je @alqemzi_12345.

😂😂😂 pic.twitter.com/UecpKZ8qh6

– LauraOrdaz (@LorOr31) 22. února 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.