Accueil » Zvířata » Klisna odmítá rodit, veterinář udělá ultrazvuk a nemá slov!

Klisna odmítá rodit, veterinář udělá ultrazvuk a nemá slov!

Klisna odmítá rodit, veterinář dělá ultrazvuk a nemá slov!

Ben, majitel této klisny, zoufale potřeboval na své farmě dalšího koně. Spojil se tedy s majitelem kvalitního koně. Poté dodržel všechny potřebné postupy. Ale ne všechno šlo podle plánu! Tady je důvod!

Klisna málem zemřela při porodu!

Ben, majitel klisny jménem Felicia, hledal měsíce ideálního partnera pro svého mazlíčka. Po mnoha měsících konečně našel dokonalého kandidáta jistému odborníkovi. Páření proběhne dobře a zvíře zabřezne. Ale zbytek je méně uklidňující!

Většinou klisna rodí přirozeně. Může to udělat sama. Ale Ben zažil šok svého života, když viděl, že Felicia není v pořádku. Poté se rozhodl vyhledat pomoc veterináře.

Přečtěte si více
Toto štěně se vrátilo do útulku 11krát, zaměstnanci konečně pochopili srdcervoucí důvod

Jakmile zdravotnický pracovník provedl potřebná vyšetření, okamžitě zavolal do policejní služby místní policie. Přijeli poměrně rychle, protože se jedná o poměrně klidnou obec. K jeho překvapení musel majitel klisny odpovědět na několik poměrně specifických otázek.

Klisna odmítá rodit, veterinář dělá ultrazvuk a nemá slov!Zdroj: Capture Instagram

Ben neví, kde je chyba, a tak veterináři a policii odpoví velmi upřímně. Následně veterinář prošel dalším kolem pokusů a omylů, aby se rozhodl. co má dělat dál. Mezitím je Ben šokován poněkud zvláštní událostí.

Koňské břicho obsahuje něco neobvyklého!

Než mohl cokoli říct, veterinář požádal, aby šel domů pro nějaký materiál. Ben uvízl v zácpě a nezbylo mu než pro něj poslat motorku. Co se týče klisny, nadále trpěla a nikdo mu nepomohl.

Během této doby se Ben snažil zachovat klid, jak nejlépe uměl. To však nebyl případ klisny Felicie, která jevila známky úzkosti. V důsledku toho se stala agresivnějšízejména vůči veterinárnímu lékaři. Veterinář jí musel dát nějaká sedativa.

Přečtěte si o
Veterinář nemohl uvěřit, co tento aligátor snědl, neotvírejte, pokud jste snadno šokováni

Po velkém úsilí o uklidnění klisny mohl veterinář provést další ultrazvuk. A tehdy se vše vyjasnilo! Veterinář zjistil zdravotní čip. ve Feliciině břiše. Podle zdravotníka byl čip vložen v době krytí.

Klisna odmítá rodit, veterinář provede ultrazvuk a nemá slov!Zdroj: Capture Instagram

Policejní orgány v této oblasti už na tento poněkud nekalý postup přišly. Policie se Bena zeptala, zda zná některou z tváří na jejich seznamu. A jaké bylo jeho překvapení, když narazil. odborníka, který mu poskytl kandidáta. !

Pro tuto klisnu je vše dobré, co končí dobře!

Policie vysvětlila, že se jedná o osobu hledanou pro podvodné lékařské činnosti. Zatím není známo, proč vložil čip do břicha klisny. Veterinář mu však řekl. jí zachránil život tím, že přímo zavolal o pomoc.

Klisna odmítá porodit, veterinář provede ultrazvuk a nemá slov!Zdroj: Capture Instagram

Operace proběhla pro Felicii velmi dobře. Navíc hříbě, které porodila, pochází z linie velmi vysoké kvality. Pachatel byl nalezen a poslán za mříže. Malému hříběti, kterému se nyní říká Siempre, můžeme jen popřát, aby se mu dařilo.

Přečíst
Tento pes odmítá nechat kočku na pokoji, když se jejich pán dozví proč, nemá slov

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.