Accueil » Zvířata » když se přiblíží, zjistí to nejhorší.

když se přiblíží, zjistí to nejhorší.

Se smutkem jsme viděli, jak se tento březí pes, který nemohl najít potravu, zhroutil na skládce odpadků. Její majitel ji opustil, protože nechtěl převzít odpovědnost za péči o ni a její nenarozená štěňata.

Majitel si myslel. že porod bude nákladný proces. Proto ji opustil v izolované oblasti. Fena byla v žalostném stavu a její velké břicho jí bránilo v pohybu. Byla také unavená a dehydrovaná, protože ležela na horkém slunci.

Nešťastné zvíře snědlo malý kousek…

Snažila se vyhnout strachu. Veterinář ji vyšetřil a zjistil, že trpí pagasitidou. Důležitější bylo, že se štěňata pohybovala v jejím břiše.

Přečtěte si více
Slonice udupala krokodýla, který pronásledoval její mládě

Za dva dnyporodí, jak ukázalo ultrazvukové vyšetření provedené veterinářem. Navzdory nemoci a podvýživě byla březí fena odhodlaná porodit štěňata.

Vidí obrovského psa: když se přiblíží, zjistí to nejhorší.Zdroj: Capture Instagram

Pes začal rodit krátce poté, co dostala léky a živiny nezbytné pro její uzdravení. Prodělala těžký a nesnesitelný porod. Nakonec však porodila zdravý vrh štěňat.

Veterinář a jeho tým se o štěňata a jejich matku skvěle postaral. Postupem času mláďata zesílila a matce se vrátila vitalita. Nyní se jako matka o svá mláďata starala výjimečně.

Uviděla obrovského psa: když se k němu přiblížila, zjistila, že je to nejhorší.Zdroj: Capture Instagram

Psi jsou úžasná stvoření, vděční za vše, co jim můžeme dát. Nadále bojujeme za to, aby si lidé každý den uvědomovali důležitou zodpovědnost za to, že mají domácího mazlíčka. Navíc je to dlouhodobý závazek. Mít psa je jako mít ho do konce života – je to těžké, ale zároveň úžasné.

Přečíst
Nejsmutnější pes v útulku byl adoptován. Zde je jeho reakce!

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.