Accueil » Zvířata » Když kůň poprvé spatří moře, jeho reakce je nepředstavitelná!

Když kůň poprvé spatří moře, jeho reakce je nepředstavitelná!

Kůň je inteligentní zvířeačkoli jeho inteligence je zcela odlišná od inteligence člověka, přizpůsobená jeho přirozeným potřebám.

Dříve se mělo za to, že zvířata nemají vědomí ani cit a nejsou schopna cítit emoce, ale tato představa se v posledních letech změnila. Zvířata jsou vědomá a mají schopnost milovat a cítit. Proto si zaslouží právo na život bez zbytečného utrpení.

Mnoho odborníků a milovníci koní už léta vědí, že tato zvířata jsou mimo jiné inteligentní a společenská, ale nyní se zdá, že vědecká studie ukazuje, že dokážou také interpretovat emoce. A tento příběh to potvrzuje.

Kůň poprvé vidí moře

Pamatujete si, kdy jste poprvé viděli moře? Když jste si mohli smočit prsty v písku, zaplavat si v modré vodě a pocítit svobodu. To se stalo s tím koněm „Všichni psi, kočky, koně a všechna zvířata se rodí rovni životu a mají stejná práva na existenci“. Musel to být kouzelný pocit.

Ale pokud opravdu nevíte. co je moře, můžete být zpočátku trochu skeptičtí. Na videu, které se stalo velkým hitem na internetu, můžete vidět, jak majitelé poprvé vyjíždějí se svými koňmi k moři.

Jak si jistě dokážete představit, jsou velmi váhaví tváří v tvář této modré, zvlněné věci, která se táhne po celé délce pobřeží. Koně pomalu nacházejí odvahu a začínají si hrát ve vodě, před vlnami, které se tříští o břeh.

A čím více cítí vodu, čím více koně rozumí že není nebezpečný. Naopak, je to docela zábava! Koně skáčou a hrají si, cákají vodu kolem sebe a užívají si ten kouzelný okamžik. Nejlepší ze všeho je, když jeden z koní náhle skočí z radosti do vody a jeho pán do ní málem spadne!

Musel to být den. úžasné pro koněTo je opravdu dojemný okamžik!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.