Accueil » Zvířata » Kde nechat psa v práci: nejlepší řešení

Kde nechat psa v práci: nejlepší řešení

Pokud nepracujete z domova, možná se vám nelíbí nechávat psa mnoho hodin denně samotného. Zde najdete ty nejlepší možnosti, které vám zajistí klid, když necháte svého psa doma.

Přivést si domů psa je v mnoha ohledech nezapomenutelný okamžik. To znamená, že od tohoto okamžikuVaše zvyky se výrazně změní, ale výměnou za to získáte životního partnera, který vám dá všechnu lásku a náklonnost světa.

Přestože však mnoho lidí začalo s příchodem pandemie pracovat na dálku, většina lidí musí stále chodit každý den do práce, což znamená, že jejich psi tráví mnoho hodin sami.

Je to i váš případ? Pravděpodobně jste si už nejednou položili otázku, zda existuje způsob, jak zabránit tomu, aby váš mazlíček trávil tolik času o samotě, a odpověď zní ANO. Ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout.

1. Střediska denní péče o psy

Naštěstí dnes existuje mnoho center denní péče o psy, zejména ve velkých městech. Je to ideální místo s dětskými hřišti, odpočinkovými zónami a Je to skvělé místo s dětskými hřišti, odpočívadly a místy k jídlu a pití.

Kromě toho, že jsou psi ponecháni sami sobě, mohou se stýkat s ostatními psy a poskytovateli denní péče a dobře se bavit.

Zdroj: Capture Instagram
2. Hlídání a venčení psů

Další možností je Najměte si hlídání nebo venčení psa. Ty obvykle fungují na hodinovém základě a existuje několik webových stránek a aplikací, kde si můžete najít tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

3. S přáteli, příbuznými nebo sousedy

To je pro vás pravděpodobně nejjednodušší možnost, ale záleží na mnoha faktorech. Nejprve se pes musí ve vybraném prostředí cítit dobře a musíte mu zajistit potřebnou pozornost.

Je také důležité vědět, zda jsou v domě další domácí zvířata, protože váš pes s nimi nemusí vycházet (nebo naopak).

4. Jak je můžete nechat samotné v domě?

Mnoho lidí se rozhodlo nechat své psy doma samotné, zatímco chodí do práce. V tomto případě mají klidnější plemena tendenci spát, dokud se jejich majitelé nevrátí.

Pokud necháte svého psa o samotě, nejdůležitější je být dbejte na to, aby měl k dispozici čerstvou vodu, jídlo a oblíbené hračky.

Nakonec můžete nainstalovat bezpečnostní kameru se zabudovaným mikrofonem. Pokud uvidíte, že se váš pes rozčiluje, můžete na něj promluvit a uklidnit ho.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Domácí zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.