Accueil » Zvířata » Kde by měl váš pes spát, aby se cítil dobře? Zde je odpověď

Kde by měl váš pes spát, aby se cítil dobře? Zde je odpověď

Kde má váš pes spát? Pro zajištění dobrého stavu vašeho psa je velmi důležité znát odpověď na tuto otázku. Proto je výběr nejlepšího místa pro spaní vašeho psa důležitý. spánek vašeho štěněte je jednou z vašich rodičovských povinností.

Ale kde by měl váš pes spát?

Neexistuje správná nebo špatná odpověď. Stejně jako lidé, psi se liší. Někdo se může cítit pohodlněji na malé posteli vedle naší, jiný může dát přednost spaní na dece v obývacím pokoji. Nejvhodnější uspořádání spaní se může lišit v závislosti na :

  • Její věk.
  • Jeho životní styl.
  • Jeho osobnost.

Štěňata a jejich spánkové potřeby

Štěňata vzhlížejí ke svým majitelům jako ke vzorům. Proto potřebují pevné pokyny, aby se disciplinované psy. Štěňata jsou plná energie, kterou rychle spotřebují. Proto je běžné, že se štěňata po několika minutách hry zhroutí ve spánku!

Kde by měl váš pes spát, aby se cítil dobře? Zde je odpověďZdroj: Capture Instagram

Pokud máte štěně, měli byste zvážit postupnou změnu místa spánku, jak roste. Jak to můžete udělat? Vyzkoušejte tyto tipy:

  • Neoddělujte štěně do samostatné místnosti.
  • Dovolte mu spát vedle vás, nejlépe v jeho vlastní posteli.
  • Postupně štěně zvykejte na spaní na jiném místě v domě.

Nechat štěně v noci nebo před spaním samotné může být „nebezpečné“. Kromě toho se mohou cítit osaměle a potřebují společnost.

Dospělí psi a jejich spánkové potřeby

Dospělý pes, kterého někdo vlastní již delší dobu, je jiný příběh. Většinou, neničí věci a jsou naučené na záchod. To znamená, že jim můžete dát větší volnost uvnitř domu. Dokonce i v noci (nebo alespoň na svobodě v místnostech, které schvalujete pro spaní). Proto neváhejte umístit pelíšek kamkoli v domě. dům a nechat svého psa rozhodnout, kde se cítí nejlépe.

Kde by měl váš pes spát, aby se cítil dobře? Zde je odpověďZdroj: Capture Instagram

Dospělí psi stráví spánkem přibližně 17 hodin denně, což znamená, že prospí polovinu svého života!

Někteří psi si mohou zvolit spaní v jiné místnosti. To platí i v případě, že máte otevřené dveře do ložnice. Ostatní vám mohou chtít zůstat co nejblíže. Obecně platí, že vzhledem k změny teploty, Někteří psi se rozhodnou spát na studené podlaze koupelny nebo v blízkosti dveří. A pokud dovolíte psovi vylézt na pohovku, pravděpodobně tam stráví noc.

Měl by můj pes spát ve vaší posteli?

Někteří lidé nikdy nedovolí psům spát ve svém pokoji. Jiní se k nim rádi tulí v posteli. Obě řešení jsou dobrá. Pokud se všichni, kdo postel používají, cítí pohodlně a bezpečně, není problém.

Pokud necháte čtyřnohého přítele sdílet postel, neznamená to, že se stane „dominantním“ a nebude představovat problém. problémy s chováním které ještě neexistují. Vaše postel bude pokrytá chlupy a může být trochu cítit. Ale pokud vám to nevadí, je to v pořádku.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.