Accueil » Zvířata » Jejich kočka odmítá nechat dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijede policie.

Jejich kočka odmítá nechat dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijede policie.

Jejich kočka odmítá nechat jejich dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijede policie.

Příchod novorozeného dítěte je vždy šťastným obdobím. To však nebyl případ Jennifer a Juliana. Pár si dítě přál tak moc, že se jim narodila holčička. Příchod holčičky však změnil jejich kočičí postoj. To byl pro rodinu šok. Museli zavolat policii a uvědomit si, že kočka dítě pouze chrání. Zjistěte, co se stalo!

Pár čekala šťastná událost, ale kočka to nedovolila!

Před narozením holčičky žili manželé normálně se svou kočkou Lunou. Když Jennifer otěhotnělaUž se začínala cítit úzkostně. Přemýšlela o Lunině reakci na příchod jejich nového dítěte.

Když však kočka zjistila, že se její majitelka stane matkou, jeho postoj se změnil. Manželé ji pak vzali k veterináři v domnění, že je nemocná. Kočka však neměla žádné zdravotní problémy. Lékař pak Juliena varoval před možným chováním Luny v souvislosti s dítětem.

Čtěte dál
Zde jsou důvody, proč byste nikdy neměli dávat zvonek na obojek své kočky, buďte opatrní!

Jejich kočka odmítá nechat dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijíždí policie.Zdroj: Capture Instagram

Jennifer by pak šla do nemocnice se svým přítelem. ujistit se, že je vše v pořádku.. A naštěstí se nemusela obávat ani ona, ani dítě. Takže u nich je vše v pořádku. Manželé však stále nevědí, co způsobilo změnu chování jejich kočky.

Nastávající matka začínala být přemožena nevědomostí. Její kamarádka Eva ji ujistila, že tu pro ni i pro dítě vždycky bude. To Jennifer uklidnilo.

Narození dcery Jennifer a Juliana změnilo chování kočky!

Prvních pár týdnů bylo klidných v domě. Po návratu manželů do práce se však chování kočky opět dostalo do popředí.

Jennifer řekne Evě, že Luna se nenechala… jejich dceru samotnou, když spala.. Julien si však nedělal starosti.

Přečtěte si více
Zde jsou skutečné důvody, proč kočky olizují své majitele

Situace se však nezlepšila. Luna se stávala stále agresivnější když je oddělena od Lily.

Pár musel se rozhodnout o své kočce. Obě hrdličky se pak rozhodly pozorovat obě bytosti, když jsou spolu. To vedlo k objevení vzájemné náklonnosti.

Kočka: kamera odhalila vše!

Po instalaci kamery v dívčině pokoji si Julian všiml, že Eva má s jejich dcerou špatné úmysly. A že Eva Andersonová nebylo její pravé jméno.. Policie s pomocí kočky zjistila, že Jennifeřina nejlepší kamarádka je ve skutečnosti mezinárodní špionka známá jako Elizabeth Holmesová.

Jejich kočka je proto jediný, kdo zná skryté plány této ženy.. Policie samozřejmě nakonec špióna dopadla. Jennifer a Julianovi se pak konečně podařilo zjistit, kdo Lunino chování způsobil. Luna a Lily spolu nakonec vyrůstají a stávají se nejlepšími kamarádkami.

Přečtěte si více
Syntetické hormony pro kočky: co jsou, k čemu slouží a kdy je používat

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.