Accueil » Zvířata » Jednooké kotě v nouzi je adoptováno, jeho proměna je působivá!

Jednooké kotě v nouzi je adoptováno, jeho proměna je působivá!

Jednooké kotě v nouzi je adoptováno, jeho proměna je působivá!

Toto kotě se bojí pokaždé, když potká člověka! Nikdo neví, co se mu stalo, ale jeho zranění vypovídají o jeho cestě. Naštěstí ho našli dobrovolníci a postarali se o něj. Příběh tohoto kocourka je velmi dojemný!

Od chvíle, kdy se narodil, si tento kocourek prožil hodně!

Po ulicích se potuluje nespočet zvířat. Každý den se snaží najít potravu. Candy Cane je jedním z nich. Samozřejmě, život se k tomuto koťátku nechoval zrovna přívětivě !

Poté je kotě převezeno do útulku k lepšímu ošetření. Lidé, kteří mají útulek na starosti, se však budou muset vypořádat s tím, že něčemu, co je zarážející ! Kočka skutečně utíká pokaždé, když se k ní někdo přiblíží. A to není všechno!

Chcete-li si přečíst
Ve vesnici se ztratí medvídě, tento muž mu zachrání život a adoptuje ho

Veterináři si všimli četných modřin na těle Candy Cane. Dalo by se dokonce říci, že byl na pokraji smrti. když ho našli. Možná to bylo nedostatkem jídla nebo něčím jiným, ale faktem zůstává. A toto kotě potřebuje okamžitou a náležitou péči.

Jednooké strádající kotě je adoptováno, jeho proměna je působivá!Zdroj: Capture Instagram

Po důkladné analýze se veterináři rozhodli.odstranit jedno oko Candy Cane.. Operace byla poměrně choulostivá, ale kočka vyvázla bez jakéhokoli poškození. Poté se ho ujalo sdružení Modrý kříž. Ostatní zranění byla rovněž ošetřena velmi čistým způsobem.

Sdružení Modrý kříž provedlo skutečný zázrak!

Každé sdružení na ochranu zvířat má ve svém týmu mnoho dobrovolníků. Tito lidé se zcela soustředí na na svůj úkol. A toto kotě mělo to štěstí, že se do takového zařízení dostalo. Takže se jim ho podařilo zachránit právě včas!

Po operaci odstranění oka se dobrovolnice jménem Wendy rozhodla, že se o kotě postará. Okamžitě si všimla podivného chování kočky. Při rozhovoru s reportéry deníku Daily Star uvedla, že jí kočka nic nedělá. vůbec jí nevěří.

Přečtěte si více
Zde jsou vážné důsledky uvázání psa nebo kočky

Wendy se však necítila znechucená. Naopak, poskytla ještě větší úsilí na záchranu kotěte. Řekl: „Na konci doby, kdy byla se mnou, se začala více zajímat o to, co dělám, a zůstala ve stejné oblasti jako já.“.

Jednooké, utrápené kotě je adoptováno, jeho proměna je působivá!Zdroj: Capture Instagram

Na druhou stranu Wendy přiznává, že jí pomáhala jiná kočka, aby se jí dařilo. Skutečně se také starala ojinou kočku jménem Ritakromě Candy Cane. Ten pak ve vztahu k Wendy kopíroval způsob života své kočičí kolegyně. Nakonec se Candy Cane choval stejně jako všechny ostatní kočky!

Kotě je nyní v dobrých rukou!

Nikdo nečekal takový zvrat událostí. Ale lekce je nyní poučena; vytrvalostíMůžete dělat, co chcete. O to se Wendy pokoušela s tímto koťátkem.

Po ošetření se Candy Cane dočkala nečekané návštěvy. Očekával její učenlivé chování, pár z Hampshiru se ho rozhodli adoptovat. Wendy vyprávěla kočičí příběh a pár se začal řídit jejími doporučeními.

Přečtěte si více
Tento kocour je v šoku, když vidí tyto 3 ženy tančit, veselé video jeho reakce

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.