Accueil » Zvířata » Je vaše kočka stará? Zde je 5 nejlepších tipů, které jí pomohou usnout.

Je vaše kočka stará? Zde je 5 nejlepších tipů, které jí pomohou usnout.

Je vaše kočka stará? Zde je 5 nejlepších tipů, které pomohou vaší kočce spát

Je klidná noc, ale najednou se vaše kočka rozhodne potulovat a převracet věci, které jí stojí v cestě. Nedělá to ze zlého úmyslu. Jen se mu ještě nechce spát. Zjistěte, jak synchronizovat dobu spánku s dobou spánku vašeho domácího mazlíčka.

Změňte zvyky své kočky!

Začněte tím, že změníte stravovací návyky své kočky. Možná si myslíte, že když kočka hodně jí, chce více spát. To je pravda! Ale zároveň to může narušit spánek Váš mazlíček se může nečekaně probudit. Vaše zvíře se může nečekaně probudit.

Zvolte menší nebo menší jídla. Pokud jste zvyklí krmit svou kočku, ujistěte se, že dáváte pouze dostatečně malou porci. Co se týče krmiva pro kočky, přestaňte svého mazlíčka příliš uspokojovat. Vždy volte správné množství. A nedávejte mu nic navíc, i když si o to řekne.

Přečtěte si více
Zde je 8 nejvzácnějších plemen psů na světě, jsou krásní!

Stejně jako u nás, i u domácích zvířat přichází s únavou nutkání spát. Udržujte proto svou kočku co nejvíce v pohybu. Není třeba dělat nic přehnaného. Můžete například jednoduše upoutat jeho pozornost nějakým předmětem (například hračkou) a přimět ho, aby se za ním honil.

Pro chvíle, kdy se chystáte kočku přimět k výdeji energie, zvolte např. na konci dne nebo večer. Pokud zvíře ráno přemístíte, je pravděpodobné, že se rozhodne během dne spát. Tím se zvyšuje pravděpodobnost, že se vaše zvíře v noci probudí.
Je vaše kočka stará? Zde je 5 nejlepších tipů, které jí pomohou usnout.Zdroj: Capture Instagram

Přimějte domácího mazlíčka spát v dokonalém prostředí

Vaše kočka může někdy jít na procházku, i když si před spaním hodně hrála. Není to ani tak otázka energie, ale spíše otázka otázka nepohodlí. Vašemu zvířeti se nemusí líbit, kde má spát.

Jedná se o poměrně častý problém. Proto se někdy ve dvě hodiny ráno vaše kočka rozhodne přijít a připojit se k vám do postele. Přemýšlejte o tom, že byste svou kočku uložili ke spánku v vhodném místě kde se bude cítit dobře.

Přečtěte si více
Xiaomi uvádí na trh novou chytrou kočičí podestýlku

Vhodným prostředím samozřejmě odkazujeme na speciální pelíšky pro kočky Máte široký výběr polštářů, košů a dek pro vaši kočku. Navíc jsou cenově dostupné a jejich modely vyhovují všem finančním možnostem.

Někdy je podestýlka vaší kočky kvalitní, ale přesto se může cítit nepohodlně. To je způsobeno především blechy a jiné nečistoty které se mohou dostat do zvířete. Nezapomeňte si proto vybrat takové lůžko, které můžete pravidelně čistit.
Je vaše kočka stará? Zde je 5 nejlepších tipů, které jí pomohou usnout.Zdroj: Capture Instagram

Jak je důležité dopřát kočce dobrý spánek

Samozřejmě jsme vždy mluvili o tom, že kočka, která špatně spí, je v noci velmi rušivá. Měli byste však vědět, že narušený noční spánek může vaši kočičí velmi rozmrzelá. Dopřejte svému domácímu mazlíčkovi kvalitní spánek, aby byl stále tak rozkošný jako dřív.

Nakonec nezapomeňte, že vaše kočka je živá bytost, která může onemocnět stejně jako vy. Dopřejte si každý večer kvalitní spánek, podpoříte dobré zdraví. Ušetříte si tak starosti s opakovanou návštěvou veterináře.

Přečtěte si více
Tady je důvod, proč je čokoláda pro vašeho psa skutečným jedem, pozor!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.