Accueil » Horoskop » Jaké je vaše provinilé potěšení podle vašeho znamení?

Jaké je vaše provinilé potěšení podle vašeho znamení?

Ať už si dáte kousek dortu navíc, nebo si ve sprše z plných plic zazpíváte oblíbenou písničku, není nic špatného na tom, když si dopřejete pár provinilých radostí. A i když některé zvyky nebo koníčky mohou být trapné, je načase přijmout ty neškodné neřesti, které vás dělají tak jedinečnými. Přečtěte si, jestli si raději dáte zmrzlinu před večeří, nebo budete špehovat svého ex na sociálních sítích!

Beran: Spánek

Beran je známý svou nevyčerpatelnou energií. Pro vás není problém najít životní vášeň, ale rozhodnout se, na kterou se zaměřit. Všechny tyto sny a ambice znamenají, že jste neustále v pohybu, kromě doby, kdy spíte… Ale i tak aktivní člověk jako vy potřebuje přestávku, aby si odpočinul a načerpal nové síly. Proto je o vás známo, že o víkendech dáváte telefon do tichého režimu a celý den prospíte.

Býk: Nakupování online

Býk je často považován za nejspolehlivější znamení zvěrokruhu. Když je třeba učinit důležité rozhodnutí a rozhodnout se co nejzodpovědněji, jste vždy po ruce. Těžko si představit, že bys měl nějaké provinilé potěšení, které bys skrýval. Po dlouhém dni v práci si však někdy nemůžete pomoct a musíte si dopřát noční nákupy online. Přece jen tvrdě pracujete, tak proč si nedopřát nové boty (a novou tašku a novou knihu, chápete!).

Blíženci: Objednávání jídla s sebou

Jako nejspolečenskější znamení zvěrokruhu jste neustále v pohybu, pobíháte po okolí, zastavujete se na večírku u přátel nebo popíjíte s kolegy. A někdy nemáte čas jít nakupovat… Ne že byste neradi vařili, ale na konci dlouhého dne často nemáte energii na přípravu jídla. Není tedy nic neobvyklého, že se bez ohledu na čas, kdy se vrátíte domů, schoulíte do postele a objednáte si k večeři své oblíbené jídlo u aktuálního televizního pořadu.

Rakovina: Sledování reality show

Ne všechny stereotypy o zvěrokruhu jsou pravdivé, ale ten o Raku jako nejdomáckém znamení zvěrokruhu rozhodně ano. A necítíte se kvůli tomu nepříjemně. Většinu svého volného času věnujete péči o druhé, a přestože to vypadá, že je to snadné, vyžaduje to velké fyzické i duševní úsilí. Víc než kdokoli jiný chápete, jak je důležité věnovat čas poustevnickému režimu a odpojit se od starostí všedního dne. Nejenže si tak můžete odpočinout a relaxovat, ale také sledovat své oblíbené reality show a drby o celebritách!

Lev: Oblékání (když nemáte kam jít!)

Lvi si musí udržovat dobrou pověst (nebo si to alespoň myslíte). Žijete pro příležitost předvést se a využíváte každé příležitosti, abyste byli středem pozornosti. Ale někdy se stane, že i přes veškerou snahu je váš program prázdný a vy nemáte důvod se oblékat… Nevadí! To, že zůstáváte doma, neznamená, že si nemůžete dopřát lázeňský večer pro sebe! Poslechnete si své oblíbené písničky, obléknete si úžasné oblečení a pořídíte několik okouzlujících fotografií. Nemusíte vycházet z domu, abyste byli středem pozornosti!

Panna: Špehování na sociálních sítích

Jste tak trochu introvert, ale to neznamená, že nevěnujete pozornost všemu kolem sebe. Rádi využíváte svého nenápadného postavení, abyste se vmísili do jakéhokoli scénáře a získali si informace. A někdy si nemůžete pomoct, ale musíte využít své pozorovací schopnosti na sociálních sítích. Ať už procházíte Instagram své lásky, abyste zjistili, zda je nezadaný, nebo hledáte svého bývalého šéfa na LinkedIn, nic vás nepotěší víc, než když po chvíli pátrání narazíte na důležitou informaci nebo šťavnatý drb.

Přečtěte si také: Proč vám vaše astrologické znamení brání najít lásku?

Váhy: Jíst sladkosti před večeří

S vámi je velmi snadné se spřátelit, Váhy. Částečně je to dáno vaší lehkou povahou a smyslem pro humor, ale také tím, že vždy dbáte na potřeby druhých. Být znamením rovnováhy a harmonie samozřejmě znamená také čas od času si dopřát. Nikdo nemůže být dokonalý na plný úvazek, takže si nevyčítejte, že občas podlehnete pokušení. Zvlášť když vás ve skříni nebo v ledničce čeká sladká pochoutka, která volá vaše jméno! Slibujeme, že nic neřekneme, když si dáte kousek (nebo dva) dortu, než bude večeře hotová.

Štír: Odposlouchávání

Protože si nade vše ceníte svého soukromí, je pro vás těžké přiznat se k provinilým radostem. Jste záhadná a složitá osoba, Štíři, takže je logické, že vaše skrytá neřest vám umožňuje pozorovat dramata druhých, aniž byste se do situace přímo zapojili. Ať už jde o odposlouchávání při obědě nebo sledování lidí v parku, nemůžete si pomoct, ale jste trochu zvědaví. Jistě, může se zdát, že strkat nos do cizích záležitostí je trochu záludné, ale pokud tato malá tajemství neprozradíte, nikomu tím neublížíte!

Střelec: Volání o nemoci (i když nejste)

Střelci se neustále vrhají z jednoho dobrodružství do druhého, pohání je touha po objevování a svobodě. Díky svému sebevědomí a touze prosadit se se nebojíte riskovat. A někdy může toto riziko znamenat, že si vezmete volno, abyste využili novou příležitost nebo měli den pro sebe. Jiní se možná bojí, že je někdo odhalí a vyhodí, ale vy se spíš bojíte, že přijdete o malé životní okamžiky, než že byste se zavděčili šéfovi. Nikdy se neohlížíš zpět na svůj život a nelituješ svých činů, ale vzpomínáš na všechny vzpomínky, které jsi vytvořil.

Kozoroh: Kupujte věci, které „nepotřebujete“.

Kozoroh je ze všech znamení zvěrokruhu nejvíce rezervovaný. Jste pečliví a organizujete každý aspekt svého života. Jste také nejpracovitější a nejambicióznější ze všech znamení, což vás vede k velmi zodpovědnému přístupu k šetření a utrácení peněz. Takto omezený život však může velmi rychle omrzet. Je tedy načase přestat považovat každý zbytečný nákup za plýtvání nebo chybu. Začněte si občas dopřávat. Od toho jsou přece ty dlouhé hodiny v kanceláři!

Vodnář: Přehrávejte hudbu příliš nahlas

Jako výstřední a rebelující člen zvěrokruhu se jen za máloco stydíte nebo se to opravdu snažíte skrývat. Vždy dáváte přednost svým osobním hodnotám a zásadám před názory ostatních a nedržíte se společenských norem, které většina lidí tak vysoko ctí. Hudba je jedním z vašich hlavních vyjadřovacích prostředků, a tak není divu, že máte tendenci se ztrácet v rytmu, hrát na kytaru nebo zpívat z plných plic. A na tom není nic špatného. Jen se ujistěte, že máte zvýšenou hlasitost, když sousedé spí!

Ryby: Mít několik koníčků najednou

O Rybách je známo, že jsou velmi kreativní a umělecké, což se často projevuje v tom, jaké koníčky si vybíráte a kolika vášním se věnujete najednou. Jste ochotni jednou vyzkoušet cokoli – od pletení přes malování až po jízdu na kolečkových bruslích. A protože provinilé potěšení je stále potěšením, dovolte si mít spoustu koníčků a necítit se špatně kvůli tomu, jak si užíváte.

Čtěte také: Která polévka nejlépe odpovídá vašemu znamení zvěrokruhu?

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.