Accueil » Zvířata » Jak zabránit nočnímu pláči štěněte

Jak zabránit nočnímu pláči štěněte

Mnoho rodin nebere v úvahu tolik faktorů předtím, než vzít si štěně do svého domova. To je často důvodem, nakonec zvíře, které trpí nejvíce. Tyto rodiny se ho rozhodnou darovat, odvézt do útulku nebo v krajním případě vyhodit na ulici. Neuvědomují si, jakou škodu opuštěnému zvířeti způsobili.

Před přijetím štěně, vyzýváme vás, abyste se zamysleli nad tím, jak. jak se starat o štěně v noci a jak to dělat, abyste se vyhnuli chybám.

Největší chyba, kterou se štěnětem v noci uděláte:

Zde je jedna z největších chyb, které se dopustíte, když přijedete. štěněte v domácnosti, zejména v noci.. Závislé štěně bylo právě odebráno svým sourozencům a matce. Nechat ho spát samotné v pokoji nebo v celém domě je tedy velká chyba.

Za těchto okolností můžete být že štěně bude plakat celou noc ze všech sil, protože to je to jediné, co může udělat. Problém je pro něj velmi vážný, protože v jeho věku znamená být sám, že zemře; šestitýdenní štěně nemůže samo přežít a on to ví.

Jak zabránit nočnímu pláči štěněteZdroj: Capture Instagram

Mysli na to, že den před vezmeš ho domůByl šťastný, doprovázený matkou a sourozenci, a pak ho najednou odvedete pryč a necháte ho několik hodin samotného na neznámém místě.

Jak zabránit nočnímu pláči štěněte?

Doporučuje se, aby v této fázi, kdy si zvyká být sám, byl umístěn vedle sebe. postel, ve které spíte. Dejte ho do krabice, samozřejmě bez zavírání a s dekou. Má tak kde spát a hlavně ví, že tam někdo je a nebude se cítit osaměle.

Pokud se probudí kdykoli kdykoli v nociStačí, když k němu přiložíte ruku, aby měl pocit, že není sám, a znovu usne.

Až mu budou tři měsíce, můžete změnit postupně místo kde spí, dokud nebude umístěn tam, kde chcete, aby měl svou postel.

Může to, že ho necháte v noci spát samotného, v budoucnu způsobit problémy?

Pokud rodina toto chování ignoruje a umístí štěně samo v pokoji Pokud ho neslyší plakat, bude mít pes v budoucnu problémy, jako např:

  • Panika z osamělosti po celý život.
  • Až vyroste, budete mít psa, který bude plakat z jakéhokoli důvodu.
  • Bude to pes, který nikdy nepřestane štěkat a dělat rozruch v domě.
  • Stane se z něj obtížný pes, který v domě všechno rozbije.
  • Za každé situace se bude bát.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, rádi bychom vám nabídli doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.