Accueil » Zvířata » Jak snadno najít ztracenou kočku

Jak snadno najít ztracenou kočku

Kočky mají často zlozvyk opouštět dům, přesto se mohou snadno ztratit. A jakmile se ocitnou venku, jsou tato zvířata v panice a cítí se v neznámém prostředí ohrožena. Kvůli své zvědavosti a experimentování dokonce riskují svou bezpečnost a dokonce i život. Ale aby se to nestalo, nebo kdyby se to stalo, máme perfektní řešení, jak je přivést zpět. Zde jsou kroky a opatření, které je třeba dodržet, abyste získali ztracenou kočku zpět!

Ztracená kočka: Panika!

Všichni majitelé koček znají ten pocit stres a úzkost pokaždé, když jejich kočka uteče. Pravděpodobně se obávají, že jejich kočka na několik dní zmizí a že se jí něco stane. Může se dokonce stát, že jejich chlupatá kulička zmizí na několik týdnů bez známek života. Pak se najednou kočička vrátí domů, jako by se nic nestalo. Ale i když se vrátil, úzkost z doby, kdy byl pryč, stále přetrvává.

Mezi majitele patří v panice nejistotou na ulici. Zvláště když na to jejich mazlíček není zvyklý. Samozřejmě, že nebezpečí venku číhá všude a i neškodné věci mohou ohrozit život kočky. Abyste se však tomuto stresu vyhnuli, je nutné přijmout nezbytná opatření. Tímto způsobem se sníží pravděpodobnost, že se naše kočky při pobytu venku zraní.

Opatření pro snadnější vyhledávání!

Nejprve se zamyslete nad nasazení identifikačního štítku nebo obojku na kočce. Tento obojek se liší od obojku pro psy, protože obojek pro kočky má pružný pásek. Tento malý doplněk umožňuje jejich roztažení v případě, že se o něco zachytí. To jim ztěžuje cestu dál a znemožňuje jim to ztratit se. Pro případ, že by šperk někdo spatřil, je nutné na něm umístit štítek s telefonním kontaktem.

Dále se doporučuje implantovat mikročip pod kůži kočky. To je v současné době v několika zemích velmi běžné. Obvykle obsahuje identitu kočky. Je však třeba si uvědomit, že tento mikročip je pouze jednoduchým identifikačním prostředkem, nikoli GPS. Tento malý elektronický přístroj tak umožní osobě, která ztracené zvíře viděla, informovat jeho majitele.

Postup při hledání ztracené kočky!

Je důležité si uvědomit, že kočkovité šelmy se často vyskytují v okruhu deseti bloků od vašeho domu, když se vydají ven. Proto je třeba nejprve zkontrolujte své okolí. Je proto nutné vyrobit plakáty s obrázkem kočky. Pak je rozdejte ve svém okolí.

Protože kočkovité šelmy jsou noční zvířata, je vhodnější vyhledávání v noci. K tomu si vezměte baterku, své oblíbené hračky a jemně na ně zavolejte. To mu usnadní návrat.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele, Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.