Accueil » Zvířata » Jak mu můžeme zabránit, aby se takhle choval?

Jak mu můžeme zabránit, aby se takhle choval?

Mnoho majitelů zpanikařili kvůli této podivné praxi. V prvních letech života psa je to logické, ale situace se může rychle vymknout kontrole. Přiznejme si, že tresty a křik nepomáhají. Abychom mu v jeho vyvádění zabránili, je nezbytné analyzovat příčinu. Tímto způsobem byste měli být schopni svého psa tímto bouřlivým obdobím provázet.

Kdybychom měli vyjmenovat věci, které pes dělá, byli bychom u toho celé hodiny. Aby to bylo ještě horší, obvykle se to týká spousty našich osobních věcí. Ne, nejsou to jen boty nebo oblečení. Více než kdy jindy je třeba dávat pozor na svůj nábytek a doplňky.

Jak zabránit svému psovi, aby všechno rozkousal?

U psů je zábava téměř stejně důležitá jako jídlo. Ve skutečnosti ji odborníci definují jako klíčovým prvkem jejich vzdělávání. Po jejich prozkoumání lupou navíc zjistíme, že všechny hračky se samy žvýkají. Jak je vidět, musíme se s tímto přístupem vypořádat, i když to znamená častěji investovat do sortimentu přizpůsobeného jeho věku nebo velikosti jeho tesáků.

Přečtěte si více
Video: Natočila, co dělá její pes, když je pryč, to, co zjistila, se jí hluboce dotýká

Pes je zvíře schopnénabídnout spoustu náklonnosti. Vztahy, které se vytvářejí s okolím, mohou být někdy tak dusivé, že člověk myslí na hrozné opuštění. Na druhou stranu je nevidomí lidé pozorují jako mléko v ohni. Na rozdíl od nezávislých koček mohou strávit roky čekáním na příchod svého zesnulého pána. Proto bez ohledu na to, jak dlouho jsme mimo domov, musíme vše náležitě naplánovat. Stejně jako na dítě si po návratu musíme udělat čas. Spoluvina a ústupky plsť bude znásobena desetinásobně! Je to magické!

Sport. Neradi to děláme sami. Vskutku, uprostřed ničeho se člověk ztratí nebo se nudí. Na druhou stranu se ve společnosti psa snáze motivujete k tomu, abyste v neděli ráno vstali. Ostatně ošetřovatelský personál na tom trvá. To je způsob, jak abyste byli oba fit. Uvolnění energie z vašeho domácího mazlíčka je neuvěřitelné.

Ve skutečnosti existují plemena psů, která mají neustálou potřebu vidět něco jiného než byt. Několikrát denněNěkolikrát denně žádají svého pána o vycházku, a to nejen kvůli uspokojení svých přirozených potřeb. Po skončení procházky nebo běhání nebudete litovat, že jste s ní začali. Celkově to posílí vaše pouto a přispěje k psychické rovnováze vašeho psa.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.