Accueil » Zvířata » Jak ji zraněné štěně uzdravilo, když to nejvíc potřebovala

Jak ji zraněné štěně uzdravilo, když to nejvíc potřebovala

„Při práci na pohotovosti potkáte mnoho zvířat v nouzi, ale jedno štěně se dotklo mého srdce jiným způsobem,“ píše Iheartdogs.

Příběh tohoto štěněte

„Asi před pěti lety, Nastoupil jsem na své místo v nemocnici pro zvířata a byl jsem připraven začít normální pracovní den. Na protějším konci místnosti leží na ošetřovacím stole štěně s mnohačetnými zraněními, zjevně otřesené po traumatické noci.

Technik, který se o štěně staral. měla několik pacientů, tak jsem ji vzal k sobě. Stále si vzpomínám na prvotní šok, když jsem viděl tolik bodných ran na tak malém těle, a na to, jak byla silná, vzhledem k tomu, čím si prošla. Když jsem se o jejím případu dozvěděla víc, uvědomila jsem si, v jak zoufalé situaci se toto nebohé štěně nachází.

Zdroj: Capture Instagram

Zraněné štěně bylo právě napadeno dvěma velkými psy a bylo popsáno, že s ním bylo házeno jako s hadrovou panenkou. Majitelka, která se těšila, že se svým novým štěnětem pochlubí přátelům, ho položila na zem ke svým dvěma dospělým psům. Psi však na štěně okamžitě zaútočili.

Zdroj: Capture Instagram

Po vícečetných diagnózách, bylo zjištěno, že má četná vážná zranění. Měl několik zlomených žeber, zlomenou stehenní kost, zlomenou kyčel a byl v šoku. Doufejme, že to trauma přežila.

„Nabídla jsem se, že se o něj postarám, a to byl začátek mého života s tímto úžasným štěnětem. Pojmenovala jsem ji Ellie.

Zdroj: Capture Instagram
Zvířata učí lásce

Zvířata jsou jedinečné a úžasné bytosti, kteří nás často učí hodnotě života. Učí nás opravdové lásce, nabízejí nám jedinečné a nesrovnatelné přátelství, zvířata nás učí milovat. „Dokud člověk nemiluje zvíře, zůstává část jeho duše neprobuzená.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.