Accueil » ZPRÁVY » Iga Swiatek prozradila podrobnosti o svém zranění stehna v Římě

Iga Swiatek prozradila podrobnosti o svém zranění stehna v Římě

Iga Swiateková odhalila, že před odchodem z kurtu na ošetření a nakonec odstoupením se zraněním ve čtvrtfinále v Římě proti Jeleně Rybakinové pocítila „náhlou bolest v pravém stehně“.

V tiebreaku druhého setu si Swiateková poranila stehno a odešla z kurtu na ošetření poté, co si Rybakinová vynutila třetí set. Swiateková ve třetím setu uhrála čtyři hry a poté zápas ukončila.

Swiateková krátce po zápase absolvovala rychlou kontrolu u fyzioterapeuta, který jí řekl, že se pravděpodobně nejedná o vážné zranění. „Cítila jsem bolest v pravém stehně. Bylo to docela náhlé.

Nejdřív jsem nevěděl, jestli je to vážné, nebo ne. Pak mě vyšetřil fyzioterapeut. Nemělo by to být vážné, takže jsem si jistý, že se brzy vrátím,“ řekl Swiatek podle agentury AP.

Swiatek se nyní soustředí na French Open.

„Abych byl připraven na Roland Garros, musím se teď zotavit. Dám si pár dní volna. Od Stuttgartu jsem nebyla schopna se zotavit s ohledem na nabitý program, který máme na WTA, dodala Swiateková.

Odstoupení Swiatekové proti Rybakinové znepokojilo její příznivce, někteří se obávají, že Polka není dostatečně zdravá pro French Open. Ve čtvrtek ráno Swiateková informovala své příznivce.

V jednom ze dvou tweetů, které ve čtvrtek zveřejnila, Polka uvedla, že do Paříže pojede v pořádku. „Ahoj lidi. Určitě přemýšlíte o tom, co se stalo včera večer. Právě to prověřujeme. Během druhého setu jsem si poranila stehno.

Probíhá diagnostika. Více informací v příštích dnech. Budeme vás informovat,“ napsal Swiatek ve čtvrtek ráno na Twitteru. Ve čtvrtek Swiatek poslal další tweet: „Rychlá aktualizace.

Určitě několik dní volna. A rezervuji si let do Paříže, takže….. Držte mi palce, prosím! Doufám, že se brzy uvidíme. Iga Swiateková neobhájila korunu v Římě, hráčka, která obhajuje titul i v Paříži, kde dvakrát vyhrála Roland Garros. Polka bude patřit k favoritkám na francouzskou korunu.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.