Accueil » Zvířata » Fena zlatého retrívra porodila cizí štěňata

Fena zlatého retrívra porodila cizí štěňata

Pár milovníků psů adoptoval březí zlatou retrívřici jménem Rosie. Pes měl těžký život. Navíc byla opuštěna, když nejvíce potřebovala pomoc. Její noví majitelé očekávali vrh štěňat zlatého retrívra, stejně jako matka. Místo toho dostali štěňata velmi podivného zbarvení.

Jak fena porodila tato štěňata? Co se stalo s těmito štěňaty po jejich odchovu? Vyprávíme vám krásný příběh Rosie a jejího nečekaného vrhu.

Prioritou je pomoci jí

„Neuse River Golden Retriever Rescue je organizace věnující se záchraně a rehabilitaci zlatých retrívrů. Dobrovolníci pomáhají psům bez domova nebo opuštěným psům, dokud nejsou adoptováni.

Přečtěte si více
Tento opuštěný pes s kůží na kostech má setkání, které navždy změní jeho život

Záchranáři museli jednat rychle, aby Rosie uklidnili před porodem. Naštěstí pro Rosie věděli o páru, který se mohl o tuto krásnou Rosie a její mládě postarat.

Bolest začíná

Rosie byla tak blízko porodu, že se dobrovolník obával, že porodí cestou na veterinární kliniku v Raleighu.

Na klinice, jí veterináři řekli, že je zdravá. Dalším úkolem dobrovolníka bylo najít dočasný náhradní domov, kde by mohla porodit.

Katie a John Blackovi se od roku 2009 stali pěstouny více než 20 psů a sami měli tři – Annie, Leroye a Winchestera. Dobrovolník tedy věděl, že John a Katie mají zkušenosti, aby se o Rosie a její štěňata postarali.

Přečtěte si více
Tato žena prozradila, jak jí její pes pomohl z hluboké deprese

Manželé se pak dohodli, že se o ni postarají. „Toto je naše nová pěstounská rodina Rosie“, Black na svém Instagramu, „je velmi odvážná a chystá se porodit štěňata“.

Stalo se něco velmi zvláštního

„Není to zrovna vrh štěňat, který jsme očekávali.. Náš pěstounský pes, zlatý retrívr, včera porodil. Teď jsou z nich štěňata dalmatina,“ řekla Katie.

Všichni očekávali zlatá nebo béžová štěňata, což je u zlaté matky normální. V tomto případě se však zdálo, že štěňata nejsou stejné rasy jako jejich matka. Začali se tedy zajímat, proč se tak narodila. Jedinou možnou odpovědí je otec štěňat. Štěňata vůbec nevypadala jako jejich matka a všechna měla černé skvrny.

Fena byla po porodu podivných štěňat překvapená.Zdroj: Capture Instagram

Rodinné fotografie se staly virálními na sociálních sítích.

Přečtěte si více
Tohle je chvíle, kdy se ze štěněte opravdu stává dospělý pes

Kdo by mohl být otcem štěňat?

Otcem byl dalmatin! Katie říká, že se jejímu otci tato rodinná anomálie tak líbila, že požádal o její zveřejnění na internetu. Žertoval, že se snímky stanou populárními.

Všechna její štěňata tak získala všechny fyzické znaky svého otce.
Fena byla odchycena poté, co porodila cizí štěňata.Zdroj: Capture Instagram

Pomáháme Rosie zotavit se

Během zotavování Rosie, Katie a John Blackovi krmili štěňata z láhve. Byli do těchto psů opravdu zamilovaní. Ale když věděli, že si je nemohou nechat.

Rosie se o štěňata starala a mazlila se s nimi ještě několik týdnů. Moo, Betsy, Daisy a Clarabelle vyrostly zdravé. „Je to hrdá matka,“ říká Kate.

Přečtěte si
Dojemný příběh kočky Duo, která se narodila se „dvěma tvářemi“ a kterou nikdo nechce adoptovat

Pes byl chycen poté, co porodil cizí štěňataZdroj: Capture Instagram

Pár se o štěňata nejen skvěle starali. Své fanoušky také průběžně informovali o jejich vývoji.

Nakonec štěňata vyrostla a každé z nich mělo jinou osobnost. Všechna si našla nové rodiny, které se o ně staraly.
Narodila se jí cizí štěňataZdroj : Capture Instagram

Rosie ve svém novém domově

Když se Rosie konečně uzdravilaJohn a Kate ji pak nechali vykastrovat. A přestože John a Kate byli smutní, že Rosie odešla, dostala se do nové rodiny, kde se jí dostalo pozornosti a péče, kterou si zasloužila. A všichni vědí, že dát štěňata k adopci je pro ni to nejlepší.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Aby uživila svých 6 koček, jí tato nezaměstnaná žena jednou týdně

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.