Accueil » Horoskop » Emotivní sobota!

Emotivní sobota!

Beran

Bude vás rozčilovat jeden (nebo více) lidí ve vašem okolí, kteří odmítají převzít odpovědnost. Neváhejte je přimět, aby se postavili čelem ke svým povinnostem. Pokud jde o finanční stránku, tento víkend by mohl přijít nečekaný příliv peněz.

Taurus

V lásce jste trochu majetničtí a žárliví, Býci. Důvěřujte svému partnerovi, váš vztah je silnější, než si myslíte. V práci jste našli vítězný recept.

Gemini

Hvězdy vám tento víkend přinášejí překvapivou důvěru! Ať už se jedná o rodinu, lásku nebo kolegy v práci, vaše charisma dnes nezůstane bez povšimnutí. Využijte toho a získejte to, po čem už nějakou dobu toužíte.

Rakovina

Vždycky jsi měl smysl pro zodpovědnost, Raku, ale někdy je třeba delegovat a nenechávat si celou tíhu zodpovědnosti na svých bedrech. Změna vaší profesní situace by se brzy mohla projevit ve váš prospěch.

Leo

Z profesního hlediska jste v hierarchii zabodovali. Pokračujte v dobré práci a nenechte se vyvést z rovnováhy. Jako pár si o víkendu užijete skvělé chvíle se svým partnerem a blízkými.

Panna

Na straně srdce je vaše sváděcí síla maximální pro největší štěstí nezadaných. Dávejte si pozor, abyste se nezaměřovali na vdané osoby nebo osoby, které již mají vážný vztah, abyste se vyhnuli problémům! Co se týče profesionální stránky, neukousněte si větší sousto, než dokážete rozkousat!

Čtěte také: Jaká jsou 3 nejžhavější znamení zvěrokruhu v posteli?

Váhy

Jako pár se vám vaše spřízněná duše otevírá a to vám dělá dobře. Pokud jste nezadaní, jste atraktivní, ale neuvědomujete si to… Ledaže byste zatím raději byli sami? V práci se vám otevírají možnosti postupu, tak se jich chopte!

Štír

Nezadaní, čeká vás sobota plná událostí. Pokud vás několik posledních setkání zklamalo, tentokrát budete příjemně překvapeni, Štíři. Co se týče práce, vaše touha po změně je stejně silná jako kdykoli předtím.

Střelec

Tuto sobotu vás hvězdy vybízejí, abyste se věnovali analýze svého okolí. Všechno kolem sebe projdeš hřebenem! Pokud jste nezadaní, věnujte čas tomu, abyste se s danou osobou seznámili, než se pustíte do nového vztahu.

Kozoroh

V lásce potřebujete pod vlivem končící retrográdní fáze Jupitera ujištění od své druhé polovičky nebo od toho, koho milujete. Neváhejte diskutovat a sdílet své pochybnosti, abyste se posunuli vpřed.

Vodnář

Nezadaní, vyrazte z domu, tento víkend je ideální čas najít si někoho výjimečného! Poslední Měsíc má stále vliv na vaši potřebu nezávislosti. V práci postupujte opatrně a nezaměňujte rychlost se spěchem.

Ryby

Konec retrográdního Jupitera ve vás vyvolává pochybnosti, zejména pokud jde o vaše profesní rozhodnutí. Brzy by vám mělo být vše jasnější, takže nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí. Ve vašem srdci jsou vaše city den ode dne silnější a vy potřebujete od partnera důkaz závazku.

Přečtěte si také: Jaké zvíře jste podle astrologického znamení?

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.