Accueil » Zvířata » Dvě ženy se ujmou devatenáctiletého psa z útulku a zpříjemní mu poslední dny života.

Dvě ženy se ujmou devatenáctiletého psa z útulku a zpříjemní mu poslední dny života.

Dvě ženy se ujmou devatenáctiletého psa z útulku a zpříjemní mu poslední dny života.

Psi nejsou celým vaším životem, ale dělají vám váš život kompletní. Zvířata jsou úžasné, upřímné bytosti, které jsou ochotné dát nám veškerou svou lásku a náklonnost. Zaslouží si bezpečné místo k životu. Potřebují lidi, kterým na nich záleží, kteří je mají rádi a váží si jich. Nevzdávejte se zvířat, potřebují hodně lásky a náklonnosti. Jsou dobrými společníky a jsou vždy s vámi.

Lidé, kteří se rozhodnou adoptovat psy Lidé, kteří se rozhodnou adoptovat psy, často zanedbávají ty starší, ale i tito staří psi potřebují lásku. Všichni psi si zaslouží láskyplný domov, kde by mohli strávit svůj soumrak.

Dvě ženy se ujaly 19letého psa

Dnes příběh psa vyvolává rozruch, protože dva přátelé mu poskytli náhradní domov a snaží se mu posledních pár týdnů života co nejvíce zpříjemnit.

Podle 9News, Lauren Siler z Dallasu, Texas, v USA, se dozvěděla, že devatenáctiletý pes z útulku jménem Annie potřebuje domov. Lauren napsala, že pes byl „opuštěn v útulku“ svými bývalými majiteli.

Dvě ženy se ujmou devatenáctiletého psa z útulku a zpříjemní mu poslední dny životaZdroj: Capture Instagram

Vypadalo to, že Annie bude muset strávit zbytek života v útulku, protože veterináři jí nedávali moc času na dožití: „Veterinář říkal, že bude žít maximálně měsíc.“Lauren řekla 9News.

Ale Lauren, a její spolubydlící a nejlepší kamarádkaLisu Floresovou Anniin příběh natolik dojal, že se rozhodly ji přijmout. „Viděla jsem její sladkou tvářičku, jak sedí ve své ubohé boudě,“ vzpomíná Lauren.

Oba přátelé si začali vyprávět Anniina dobrodružství na sociálních sítích a slíbila, že psíkovi zpříjemní zbývající čas na Zemi tím, že vytvoří „seznam zábavných věcí, které by Annie mohla dělat“.

Dvě ženy se ujmou devatenáctiletého psa z útulku a zpříjemní mu poslední dny životaZdroj: Capture Instagram

„Annie zažije nejlepší měsíc svého 19letého života,“ napsaly její adoptivní maminky na Instagram. „Pozná lásku, Bude se k ní chovat jako k princezně a dostane spoustu objetí, zmrzliny a hamburgerů. Až přijde její čas, nebude sama v útulku.“

Přestože jí bylo předpovězeno jen několik týdnů života, Annie je i po několika měsících stále při síle a užívá si života.

Měla vlastní narozeninovou oslavu:
Dvě ženy se ujmou devatenáctiletého psa z útulku a zpříjemní mu poslední dny životaZdroj: Capture Instagram

Kromě svých dvou milenekKdyž se její příběh stal virálním, Annie se dočkala velké lásky od lidí z celého světa. Na svých sociálních sítích zveřejňuje mnoho dárků a dopisů, které jí lidé posílají.

Annie žila déle, než očekávala, Možná se tak baví, že ještě nechce odejít. Zatímco její dvě nové milenky vědí, že její čas dříve či později přijde, mezitím se nadále starají o to, aby si Annie užívala svůj život.

„Dokud nebude připravená odejít, necháme ji, aby si dál užívala života, Lauren řekla 9News. „Zlomilo by mi srdce, kdyby svůj poslední den strávila v útulku.“

Všichni psi zaslouží láskyplný domov, ve kterém stráví zbytek života, a my jsme rádi, že Annie má tyto dva úžasné přátele, kteří jí zpříjemní poslední dny.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.