Accueil » Zvířata » Dojemné video psa, který pomáhá svému kamarádovi překonat plot, aby si mohli společně hrát

Dojemné video psa, který pomáhá svému kamarádovi překonat plot, aby si mohli společně hrát

Srdceryvné video psa, který pomáhá svému kamarádovi přes plot, aby si mohli společně hrát

Pouto mezi těmito dvěma rozkošnými psy se dotklo srdce každého. Na jednom videu se skutečně podařilo zachytit odvahu jednoho a solidaritu druhého, když se mezi ně během odpolední hry postavily ploty a zeď.

Podívejte se, jak tento pes pomáhá svému kamarádovi překonat plot, aby si mohli společně hrát.

Video nejprve ukazuje vtipnou scénu psa v nouzi.. Středně velkému psovi se podařilo vyskočit na vrchol zdi. Přes veškerou snahu se mu však nedaří dostat se přes vrchol.

Pak bílému psovi přichází na pomoc druhý hrdina tohoto dojemného příběhu: německý ovčák.

Přečíst
Tady je důvod, proč jsou tříbarevné kočky tak zvláštní

Německý ovčák se pak postaví na obě nohy. A jednou z nichpomáhá svému příteli projít mezi mřížemi. Jeho gesto však nestačí. Proto použije svou druhou tlapku, aby mu dal potřebný impuls. Nakonec oba vytrvají a podaří se jim to. Odvážný pejsek si na pár vteřin odpočine a nakonec skok zvládne a dopadne na hřiště.

Video, podívejte se, jak tento pes pomáhá svému kamarádovi přes plot, aby si mohli společně hrát.Zdroj: Capture Instagram

Tleskáme jejich úspěchu! Stejně jako čtyři miliony lidí, kteří viděli toto video sdílené na Facebooku. Od té doby se stalo virálním.

Tito psi nám ukazují, že jejich přátelství je bezpodmínečné. Ve skutečnosti mezi nimi není rozdíl rasy, velikosti nebo barvy. Pouze bratrství a spoluúčast. Jejich nejlepší chvíle jsou, když si společně hrají a doprovázejí se. Přátelství mezi zvířaty je takové, oni jsou toho důkazem!

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Přečtěte si více
Video, pes se ztratil v lese a vrátil se domů s nečekaným přítelem

pic.twitter.com/UTtc7Ie5uO

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 22. března 2023

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.