Accueil » Zvířata » Co jsou zač a jaké jsou jejich dovednosti?

Co jsou zač a jaké jsou jejich dovednosti?

Nejelegantnější plemena psů: jaká jsou a jaké jsou jejich schopnosti?

Co je první věc na co se člověk dívá při koupi domácího mazlíčka? Je těžké to zjistit, protože mnoho lidí se rozhoduje, jakého psa si pořídit domů a udělat si z něj domácího mazlíčka, na základě svých každodenních aktivit, intenzivní či neintenzivní činnosti, zda mají děti, zda žijí v domě nebo v bytě atd. Existují však plemena psů, která jsou považována za elegantnější.

Pět nejelegantnějších psích plemen
Afghánský chrt
Zdroj: Instagram

Afghánský chrt je pes, který vyžaduje hodně péče. péče a údržba, včetně péče o srst. Má dlouhou hedvábnou srst, silný, klenutý krk, výrazné boky, široké končetiny, zjevně výrazné prohnutí v kolenou a kroužkovaný ocas. Jeho postava je silná, odměřená a sebevědomá.

Výmarský španěl
Zdroj: Instagram

Vnáší eleganci do DNA. V 19. století patřilo toto plemeno psů hlavně výmarské šlechtě, která je používala k lovu velké zvěře. Jsou to aktivní psi, kteří se potřebují celý den hýbat. Jsou inteligentní a potřebují hodně interakce s lidmi. Jedna rada: držte svého výmarského ohaře dál od jiných zvířat, jako jsou hlodavci nebo ptáci, protože lovecká minulost tohoto plemene může způsobit, že na ně pes zaútočí.

Skotský dlouhosrstý ovčák
Zdroj: Instagram

Toto plemeno psů je velmi společenské. a dokáže vycházet s ostatními psi a s lidmi, které potkává na ulici. Toto plemeno je velmi doporučováno pro rodiny s dětmi. Tito psi potřebují pozornost a výcvik a jsou velmi inteligentní.

Saluki
Zdroj: Instagram

Saluki se v rodině cítí velmi dobře, a mezi lidmi může být velmi plachý. lidé Je věrný, tichý, pozorný k nejmenším členům domácnosti a potřebuje každodenní aktivitu. Jsou věrní, klidní, pozorní k menším členům domácnosti a potřebují každodenní aktivitu. Jsou hubení, mají dlouhé chlupy v uších a někdy jsou velmi vybíraví v jídle.

Irský setr
Zdroj: Instagram

Jsou to velmi zábavní a inteligentní psi. Rádi dělají neplechu. Ale toto plemeno musí běžet intenzivně každý den vzhledem ke své povaze jako lovec, proto je třeba dávat pozor i při seznamování s jinými menšími domácími zvířaty.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.