Accueil » Zvířata » Bývalá toulavá kočka překonala amputaci ucha díky lásce kočičího bratra

Bývalá toulavá kočka překonala amputaci ucha díky lásce kočičího bratra

Bývalá toulavá kočka překonala amputaci ucha díky lásce kočičího bratra

Stejně jako lidé, i kočky potřebují útěchu a povzbuzení, když procházejí těžkým obdobím! Právě tyhle věci potřeboval Brambor v těžkých chvílích svého života! Kocourovi byly amputovány uši, což dokázal překonat díky náklonnosti svého nového kočičího bratra.

Toulavá kočka s vážnou nemocí!

Brambora je toulavá kočka nalezená v čínských ulicích. Byl odvezen do útulku, odkud byl převezen na veterinární oddělení do speciální péče. V důsledku toho odborníci na zdraví zvířat zjistili, že mávážné onemocnění uší.

Kočka trpělaceruminózním adenomem, nezhoubným nádorovým onemocněním. který se nachází ve zvukovodu. Po neúspěšných léčebných pokusech se lékaři rozhodli přistoupit k chirurgické léčbě. Domnívali se, že to je jediný způsob, jak se může Brambora uzdravit.

Čtěte dále
Zatoulaný pes přitahuje pozornost na parkovišti, žena konečně zjistí proč!

Takže veterináři odstranili kočce uši, ale neohluchla. Jedno je však jisté, tento krok měl být těžká zkouška pro brambory. Muselo být těžké přijít o část těla.

Bývalá toulavá kočka překonala amputaci ucha díky lásce kočičího bratraZdroj: Capture Instagram

Ale i když byla amputace těžká, byl to pro něj také jediný způsob, jak odložit svůj život plný toulání. Tento kocour žil podle rčení: „Po bouři přichází dobré počasí“. Brambora byla kdysi toulavá kočka ale měla to štěstí, že se dostala do milujícího domova.

Nová starostlivá rodina!

Brambora našla nový domov hlavně v době své operace. Kocour strávil rekonvalescenci ve své nové rodině a ne v útulku pro zvířata. Odpočinek byl přínosný, protože mu noví rodiče poskytli radost a blahobyt.

Kromě toho měl ale Brambor také možnost poznat svého nového nejlepšího přítele. Ten se jmenoval Horlick a neváhal se s ním podpořit navzdory jeho odlišnosti. Nevnímal ho jako postiženou kočku, ale jako člena své rodiny.

Přečtěte si více
Gorila odmítá nechat ošetřovatele v zoo na pokoji, když zjistí proč, zhroutí se.

Horlick hrál roli velkého bratra ochránce na brambory. Kromě toho stále nabízel útěchu a bezpečí svému ořezanému kočičímu bratrovi. Oba tráví většinu času společně.

A velmi často spolu odpočívají a mazlí se. Bylo to zjevně to povzbuzení Horlickovo neochvějné povzbuzování pomáhalo Bramboře zvládat životní výzvy. Postižený kocour dokázal díky Horlickovi snadno překonat svůj strach.
Bývalý toulavý kocour překonal amputaci ucha díky lásce kočičího bratraZdroj: Capture Instagram

Kočka: Velmi inspirativní příběh!

Tento nádherný příběh vyprávěný SBLY Animal Chanel je velmi inspirující. Zvířata se mohou v těžkých chvílích vzájemně podporovat. A zkušenosti tohoto postiženého kocoura a jeho nejlepšího přítele jsou toho živým důkazem.

pic.twitter.com/Ib8cMdzsmR

Přečtěte si více
Porušuje zákon pózováním se svým pitbulem, zasahuje policie!

– nelimar (@nelimar165) 22. května 2023

Neexistuje lepší způsob, než pomáhat si navzájem aby se jim dařilo. Skutečnost, kterou je v dnešním světě, v němž žijeme, těžké vidět. Horlick a Brambora jsou si nyní ještě bližší než kdy jindy!

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Ke čtení
Večírek se změní v drama, kočka vyděšená ohňostrojem zmizí uprostřed ničeho!

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.