Accueil » Zvířata » Byla na procházce se psem a napadlo ji stádo krav.

Byla na procházce se psem a napadlo ji stádo krav.

Procházela se se svým psem a byla napadena stádem krav.

Tato žena se setkala s tragickým koncem, když se v klidu procházela se svým psem na polích v Billingshurstu v Anglii.

Stádo krav zabilo 55letou ženu. Procházela se se svým psem po polích v anglickém Billingshurstu… když se dostala do bizarního stampedu, které úřady vyšetřují.

Procházela se se svým psem, když na ni zaútočilo stádo krav.

Asi 30 krav pak ženu přejely. Sousedé ji našli „celou od krve a bláta“. Záchranáři přijeli, když žena ještě žila. Při převozu do sanitky však během resuscitačních procedur zemřela.

Přečtěte si více
8 nejchytřejších zvířat na světě, některá z nich se učí hrát videohry

Sestra ženy také na své stránce na Facebooku uvedla, že pes byl „v bezpečí a vyděšený“.

Problém Problém se strkáním krav se objevil již v květnu loňského roku. Jeden muž byl vážně zraněn poté, co ho skupina zvířat ušlapala. Naštěstí přežil.

Úřady se snaží zjistit. zda tato skupina krav netrpí bovinní spongiformní encefalopatií, známější jako „nemoc šílených krav“. Příčinou tohoto onemocnění je infekční bílkovina, která se nachází v mozcích různých savců.

Neexistují žádné důkazy, že by byla způsobena nákazou, ale existují důkazy, že příčinou jsou problémy s výživou nebo genetické problémy. V tomto případě se úřady snaží tento dobytek vystopovat a porazit.

Přečtěte si více
4 tipy pro výcvik psa s láskou

Oběť milovala svého psa a obecně všechna zvířata, podle jeho příbuzných a okolí.

<yoastmark class=

Svědci ženy ušlapané krávami

Přítel, který si nepřál uvést své jméno, řekl Byl jsem doma hned po nehodě a když jsem přišel, sousedé se ho snažili resuscitovat. Byla jsem zničená. Pak viděl policii, sanitky, pak vyběhla sestra té ženy a našla ji ležet na poli, zakrvácenou.

Tentýž svědek řekl o oběť Byla milá a milovala zvířata a svého psa. Kromě toho byla výjimečným člověkem. Představa, že ji krávy ušlapaly, je prostě hrozná. Vždyť je ani nejedla, byla vegetariánka. Svého psa vždycky venčila před mým domem.

Přečíst
Muž vezme svého psa na procházku a udělá mu něco strašného

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.