Accueil » ZPRÁVY » Bryson DeChambeau a Brooks Koepka reagují na bučení publika

Bryson DeChambeau a Brooks Koepka reagují na bučení publika

Bryson DeChambeau a Brooks Koepka reagují na bučení publika
(Poskytuje Tennis World USA)

PGA Championship nám přinesl spoustu vzrušení. Hráči jsou šťastní, ve skvělé formě a bude zajímavé sledovat, kdo bude konečným vítězem. Kromě všech skvělých okamžiků došlo i na ty méně populární.

Konkrétně dva skvělí golfisté, Bryson DeChambeau a Brooks Koepka byli při své prezentaci vypískáni. Byla to velmi zvláštní situace. Ačkoli mnozí očekávali, že DeChambeau vyjádří svůj hněv, golfový velikán si z toho příliš těžkou hlavu nedělá.

Očekával takovou reakci davu. „Ne, je mi to jedno. Vždyť na tom nezáleží. Chci říct, že to udělají, ať se děje cokoli,“ -řekl DeChambeau, jak ho citoval golfmonthly. com „Vím, že je to New York, a očekávám to, vážím si fanoušků, dělají to pro mě.

Je to jako, dobře, v pohodě, žádný problém. Nemám problém, ať tak či onak. Pokud dostaneme potlesk, je to fantastické, a pokud ne, víte co, cokoliv, je to, co to je. I tak jsme se dneska skvěle bavili.

Reakce Brookse Koepky

Koepka také reagoval stejným způsobem jako DeChambeau.

Neměl žádnou zvláštní reakci. Ve skutečnosti to Koepka považoval za „legrační věc“, vzhledem k různým kreativním slovům. Soustředil se především na svou hru a svůj pokrok. „Neslyšel jsem žádné dobré cvrlikání, nic kreativního. Spousta z nich se opakuje, upřímně řečeno.

Nesnažím se fanoušky otravovat, ale líbí se mi, když jsou kreativní, když řeknou něco vtipného. Upřímně řečeno, je těžké to poslouchat. S deštníkem nebylo skoro nic slyšet. Takže to bylo těžké a všichni měli svázané ruce. Koepka vede turnaj o jednu ránu a jeho ambicí je pokračovat v tomto tempu i v závěrečném dni.

Konkurence je tvrdá, ale on si je vědom svých kvalit. Nechce udělat stejnou chybu jako v srpnu. Jeho cílem je mít zcela nové myšlení, které mu přinese úspěch. „Myslím, že to pro mě byla velká věc, ale kromě toho si myslím, že mi dnes pomohlo to, co jsem se naučil v Augustě.

Jak jsem řekl, do konce kariéry už to neudělám. Ale to neznamená, že nemůžete hrát špatně – můžete hrát dobře, budete hrát špatně, ale nikdy nebudu mít takové myšlení nebo to nikdy nebude důvod.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.