Accueil » ZPRÁVY » Brooks Koepka chce tresty za pomalou hru a navrhuje řešení

Brooks Koepka chce tresty za pomalou hru a navrhuje řešení

Brooks Koepka chce tresty za pomalou hru a navrhuje řešení
(Poskytl Tennis World USA)

Golf Star LIV Brooks Koepka požádal úředníky, aby trestali hráče, kteří hrají na okruhu příliš pomalu. Koepka je frustrován chováním a hrou některých jedinců. Domnívá se, že by se takové věci neměly stávat.

Existují určitá pravidla, která je třeba dodržovat. „Je tu spousta kluků, kteří si dávají na čas,“ řekl Koepka, kterého citoval server golfmonthly.com „Myslím, že je to problém. Technicky vzato pravidla říkají, že máte 40 sekund na to, abyste odpálili ránu.

Myslím, že to tak je. Pokud získáte výhodu, technicky vzato porušujete pravidla, nebo ne? Upřímně řečeno, začal bych kluky hladit. Pokud ti to trvá tak dlouho, potřebuješ pohladit. Jsou okolnosti, kdy se karta obrací, něco takového, to se dá pochopit, ale brát si čas, to podle mě není nutné.

Brooks Koepka o řešení pomalé hry

Koepka si myslí, že test stopek by mohl být dobrý.

Přesně to zavedla DP World Tour před několika lety. Koepka také hovořil o některých nedostatcích, ale myslí si, že by to mohlo vyřešit problém, o kterém se diskutuje již několik měsíců. „Myslím, že jste viděli DP [World Tour]Udělali událost na časomíře,“ dodal Koepka.

„Myslím, že to bylo před několika lety, pokud se nepletu. Nepamatuji si, jestli se na to někdo měřil na čas, ale bylo by zajímavé to vidět. Vím, že pokud budete tento týden sledovat kluky se stopkami, bude tam spousta kluků, kteří překročili čas a podobné věci, ale nepamatuji si, kdy byl naposledy někdo pohlazen.

Vzpomínám si na malého chlapce v Augustě. Nevím, jestli byl od té doby někdo pohlazen. To je poslední případ, na který si vzpomínám. Existují kluci, kteří by pravděpodobně mohli být osaháváni.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.