Accueil » Zvířata » Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné velké plemeno.

Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné velké plemeno.

Video: Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné obrovské plemeno

Video, které se stalo virálním, odhaluje vývoj domácího mazlíčka, který ohromil své majitele. Majitelé si mysleli, že si adoptovali kokršpaněla. Štěně však nejprve přerostlo svou klec. Pak se jeho rysy měnily, až se z něj stal úplně jiný typ psa.

Stalo se módou zveřejňovat na sociálních sítích krátká videa štěňat a jejich vývoje. Také někteří chovatelé tvrdí, že jejich zvířata patří k určitému plemeni. Ukáže se však, že jsou produktem neznámého křížení.

Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné velké plemeno.

S pouze 3 nebo 4 obrázkyje možné dokonale ilustrovat nejen růst a změnu psa, ale také zklamání jeho majitelů.

Přečtěte si více
Video: Proč je to tak divné?

Video: Adoptuje štěně kokršpaněla, ale bylo to jiné obrovské plemenoZdroj: Capture Instagram

Je třeba poznamenat, že autoři těchto virálních videís jsou bezvýhradnými milovníky psů a milují své domácí mazlíčky bez ohledu na to, jak vypadají. Každý, kdo vlastnil psa, ví, že si naši lásku zaslouží pro svou věrnost a něhu.

V tomto konkrétním případě je problémem velikost. Kokršpaněl je středně velký pes s dlouhýma ušima a dlouhou zlatou srstí. Štěně podle vzhledu vypadalo, že je jedním z nich. Ale jeho uši nejsou dostatečně dlouhé, srst je příliš světlá a především jeho velikost je obrovská!

To přimělo tuto ženu, aby zveřejnila video: „Když mi ho dávali, řekli mi, že je to štěně kokršpaněla,“ stojí na první fotografii štěněte jménem Dobby. Video bylo zveřejněno na stránce věnované zvířatům a bylo reprodukováno více než 500 000krát.

pic.twitter.com/9AQ5nAWMCd

Přečtěte si více
Jejich kočka odmítá nechat dítě na pokoji, když manželé zjistí důvod, přijíždí policie.

– Maria Bolivar (@MariaBo33324137) 13. března 2023

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.