Accueil » Zvířata » Adoptovaný oslík se chová stejně jako psi v rodině, je rozkošný!

Adoptovaný oslík se chová stejně jako psi v rodině, je rozkošný!

Říká se, že když se v životě zavřou jedny dveře, otevřou se jiné. A pro Waltera, oslíka z Arizony (USA), to platí dokonale. Poté, co byl odmítnut svou matkou, skončil v rodině, kde je konečně nejšťastnější. Nyní je to velmi šťastná rodina se psy a Walterem, nejnovějším členem rodiny.

Oslíkova matka ho ve skutečnosti odmítla kvůli jeho malé velikosti. Zaměstnanci centra, kteří se o něj starali, si proto nevěděli rady. Jisté však bylo, že potřebuje lásku a pozornost.

Malý oslík by mohl najít domov

Tehdy Kelly a Brad Blakeovi rozhodli otevřít Walterovi dveře a přinést mu, co potřeboval. Měl to být dočasný domov. Ale velmi brzy, k překvapení všech se Walter stal členem rodiny. Od prvního dne se spřátelil se třemi německými ovčáky.

Přečtěte si více
Mohou vaše starosti způsobit onemocnění vašeho domácího mazlíčka? Odpověď odborníků

Psi a tento osel jsou nerozlučníZdroj: Capture Instagram

Tito psi se pak o oslíka starali a naučili ho všechno, co uměli… Tak moc, že se teď Walter chová jako oni!

Psi a tento osel jsou nerozluční.Zdroj: Capture Instagram

Když se pár dostane domů, oslík je nikdy nezapomene přivítat a skáče ze všech sil. Rád také chodí s celou rodinou na pláž; běhá, hraje si s německými ovčáky a skáče radostí.

Samozřejmě netrvalo dlouho a Kelly a Brad se od Waltera nemohli odtrhnout. A co víc, oslík se stal v komunitě tak slavným, že si založili stránku na Facebooku, aby všichni mohli sledovat jeho dobrodružství.

Psi a tento osel jsou nerozluční.Zdroj: Capture Instagram

Walter, oslík s velkým srdcem, je teď nejšťastnějším člověkem na světě, obklopený psy a svými páníčky.Psi a tento osel jsou nerozluční.

Přečtěte si více
Muž byl odsouzen za zanedbávání svého psa, který kvůli němu zemřel

Zdroj: Capture InstagramTento osel je nyní skutečně velmi šťastný díky těmto lidem, kteří ho zahrnují láskou a náklonností, a díky těmto psům, se kterými si hraje jako blázen.

Zvířata jsou opravdu úžasné bytostiJsou věrná a lásku, kterou jim věnujete, vám vždy vrátí. Proto je důležité si jich vážit a věnovat jim náklonnost a lásku. Stejně jako to dělá tato rodina s těmito psy a oslíkem.

Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.