Accueil » Zvířata » Aby uživila svých 6 koček, jí tato nezaměstnaná žena jednou týdně.

Aby uživila svých 6 koček, jí tato nezaměstnaná žena jednou týdně.

Yasemn Kaptan je 46letá žena ze Spojeného království, která nedávno přišla o práci. Její příběh by nebyl tak překvapivý, kdyby nebylo jejích posledních odhalení. Říká, že jí jednou týdně, aby ušetřila peníze na krmení svých šesti koček.

Za výživu svých koček utratí 69 liber týdně.

Kočky vstoupily do jejího života když pracovala jako osobní nákupčí. V té době si tedy mohla dovolit spoustu luxusních věcí. Bohužel dnes je situace úplně jiná.

„Nemám žádné peníze na utrácení. Ale nemůžu nechat kočky odejít. Vyrostly se mnou, mám je od malička. Zaplatila jsem za ně spoustu peněz. Navíc jsou na konci života, nebylo by fér se jich vzdát,“ říká.

Přečtěte si více
Tato kočka se stala vůdcem těchto jehňat, jsou nerozlučné! Dojemné video

Jediné jídlo, které tato žena jednou týdně je vařená pečená zelenina. Jinak pije k snídani, obědu a večeři mátový čaj.

Aby nakrmila svých 6 koček, jí tato nezaměstnaná žena jednou týdněZdroj: Capture Instagram

Yasemn Kaptan žije se svým partnerem. V současné době, Nezbývá jim než se tomuto dočasnému způsobu života přizpůsobit: „Budu v pořádku, všechno se zlepší. Nemám na výběr, protože se svých koček nezbavím. Jsou to moje malé děti, drží mě nad vodou.

Ekonomická situace však ovlivňuje jeho náladu: „Brečím každý druhý den, snažím se být se sebou spokojený. Ale mám deprese, jsem unavený. Beru jen tekutiny, abych se udržela.

Navzdory svým potížím se tato žena nevzdala svých koček. Je příkladem pro celý svět.

Přečtěte si více
Dvě opice vniknou do domu a napadnou rodinu, jeden člověk zemře

Nevzdávejte se své kočky

Opuštění se týká i domácích koček z psychologického hlediska. Náhlá přítomnost cizích lidí, hluku a zvířat v neznámém prostředí jim způsobuje velký stres. Na druhou stranu pociťují strach a smutek, když jsou sami a bez ochrany.

Vaše kočka vás miluje a potřebuje vás, nevzdávejte se jí!

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit naši stránku Kategorie Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.