Accueil » Zvířata » 6 nápadů, jak si užít Valentýna se psem

6 nápadů, jak si užít Valentýna se psem

Naši psi mají v našich životech velmi zvláštní místo. Také, láska Láska, kterou k nim cítíme, je tak velká, že se Valentýn stává svátkem, který se často rozhodneme oslavit s nimi.

Co však můžeme udělat letos 14. února? Přečtěte si několik romantických nápadů, které můžete podniknout se svým partnerem. A samozřejmě se svým psem.

1. Odpočinkový a romantický piknik nebo procházka

Víme, že v některých městech je chladněji než v jiných. Je však také pravda, že dny se prodlužují. Díky tomu můžete se svým mazlíčkem trávit více času v přírodě a venku.

Pokud je to činnost, která vás baví, proč ji neuspořádat na Valentýna? Vezměte si košík a přidejte sendviče a koláče. Ale také ovoce, sýry, uzeniny… A samozřejmě dobré víno. Nezapomeňte si s sebou vzít dvě misky na vodu a jídlo pro psa.

Oblíbenými místy pro piknik jsou obvykle parky. Můžete se ale vydat i do lesa nebo na kopec. Pokud žijete v přímořském městě, pláž je skvělou alternativou. Nejen pro romantický piknik. Ale také na procházku se svým domácím mazlíčkem. Oba si můžete vychutnat západ slunce.

Pokud nežijete u moře, proč se nevydat na krásnou louku nebo do přírody? Bude to kouzelný okamžik v přírodě, který si užijete vy i váš mazlíček.

6 zajímavých plánů, jak si užít Valentýna se psemZdroj: Capture Instagram
2. bar nebo restaurace vhodné pro psy

Pokud dáváte přednost restauraci nebo baru.Mnoho míst přijímá psy. Můžete tak strávit romantický večer se svým domácím mazlíčkem!

Další možností je samozřejmě zůstat doma a připravit si lahodnou večeři při svíčkách. Pokud rádi zkoušíte své kuchařské dovednosti, proč nepřipravit lahodný pamlsek pro svého psa?

3. Romantická dovolená

Není nic lepšího než se vymanit z rutiny. Na oslavu Valentýna tak můžete uspořádat malý výlet se svým domácím mazlíčkem.

Pokud máte obavy z cesty, hakuna matata! NaštěstíExistuje mnoho hotelů, které vašeho psa ochotně ubytují. Více informací o hotelech a ubytovnách vhodných pro psy najdete na internetu.

6 zajímavých plánů, jak si užít Valentýna se psemZdroj: Capture Instagram
4. Den v lázních

Kdo říká, že lázně jsou jen pro vás? Věřte tomu nebo ne, ale váš pes si může dopřát i masáže nebo ošetření… Zatímco vy budete relaxovat v lázních nebo si užívat kosmetické procedury!

5. Focení

Pokud rádi fotografujete a chcete udělat něco originálního, objednejte si focení se svým partnerem a psem, abyste zvěčnili šťastný okamžik. Nezapomeňte, že máte možnost navštívit fotografické studio, které je odborníkem na fotografování domácích mazlíčků.

Ať už si vyberete kteroukoli možnost, nezapomeňte se na focení přijít pobavit a přinést spoustu dárků pro svého nejlepšího přítele.

6. Sledujte film se svým domácím mazlíčkem

Pokud raději zůstáváte doma a sledujete dobré filmy, je to pro vás a vašeho psa skvělá volba. Potřebujete jen gauč, deku, popcorn a oblíbený film. Můžete se dokonce dívat na filmy se psy. Nebo oscarové filmy, ve kterých vystupují i psi!

Ať už se rozhodnete udělat na Valentýna cokoli, doufáme, že vy i váš čtyřnohý přítel prožijete skvělý den a budete dělat to, co máte nejraději – šťastného Valentýna!

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další podobné články, doporučujeme navštívit naši kategorii Zvířata.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.