Accueil » Zvířata » 5 znaků, že se cítí milováni a naplněni

5 znaků, že se cítí milováni a naplněni

Štěká, štěká a někdy utíká z domova. Náš psí přítel je však tím nejochranářštějším zvířetem. Jakmile je venku, vždycky požádá o ještě jednu procházku, protože tři nestačí. Bohužel ne vždy víme, jak své stížnosti v té době vyjádřit. Postupujte podle průvodce!

Jak poznám, že můj pes ví, že ho miluji?

Jak jsme se již zmínili, vztah mezi psa a jeho psovoda je velmi odlišný. Díky šestému smyslu dokáží předvídat jeho potřeby! Proto, pokud máte dojem, že se chová nenormálně, klidně si s ním domluvte schůzku. Není možné, aby se vám stále vyhýbal a vyhýbal se vašemu mazlení!

1. Zvědavost

Pes se vždy zajímá o vaše příchody a odchody, když opouštíte dům. Když se vrátíte, bude vás oslavovat a očichávat. Je to znamení, že prochází řadou emocí. Potěšený a zmatený zároveň se rozběhne na všechny strany. A právě proto, v případě daruJe to nejšťastnější zvíře na světě!

Přečtěte si více
Jak nebezpečné je pro vaši kočku jíst šváby? Tady je to, co říkají odborníci

2. má chuť k jídlu / jeho rutina není narušena.

Pokud jde o jeho misku, čím prázdnější, tím lepší! Na druhou stranu, hrstka zvířat potřebuje přítomnost svého pána, aby mohla sníst své granule. Co se týče těch, která chodí žebrat ke stolu, je na vás, abyste jim tento otravný zvyk nedopřáli!

5 charakteristik psa, který se cítí milován a je velmi šťastnýZdroj: Capture Instagram
3. udržuje oční kontakt/pohlíží směrem k vám

Pokud je pes šťastný, podívá se na vás. přímo do očí. Opět byste toto gesto měli brát velmi vážně. Citové vztahy jsou pro něj důležité. Takže pokud ví, že ho posloucháte, bude vaši zvědavost dráždit až do okamžiku, kdy se setká s vašima očima!

4. Ukáže vám své břicho

Oblast břicha je velmi citlivá oblast pro psy i kočky. Pokud vám ji ukáže, je to euforie. Několika slovy ví, že vám nehrozí nebezpečí a že se s vámi chce mazlit!

5. Je tak trochu hyperaktivní

Pes, který tráví svůj čas ležením na posteli, který nemá chuť hrát si se svými hračkami nebo věnovat pozornost svým majitelům, je smutný. DepresivníMěl zřetelný dojem, že se mu už nedostává náklonnosti, na kterou byl zvyklý. Postupně si může získat zpět jeho důvěru. Začněte tím, že ho vezmete na místa, která má rád, a zkuste ho zabavit jeho hračkami.

Přečtěte si více
Video: Muž udeřil ženu za to, že neměla svého psa na vodítku

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.