Accueil » Zvířata » 4 tipy, jak zajistit, aby váš pes jedl s chutí

4 tipy, jak zajistit, aby váš pes jedl s chutí

Většina psů je svým pánem obecně velmi rozmazlována. Navíc mají intenzivní pohled, který upoutá pozornost. pozornost jakéhokoli člověka, ať už je jakkoli necitlivý. Dělají si, co se jim zlíbí, jsou pány domu a jejich páni se do puntíku řídí jejich pokyny, i když mluví různými jazyky… Cítíte se ztotožněni? Tak to nejspíš znamená, že žijete se psem, který je ve vašem domě králem.

Pravděpodobně nevíte. co dělat a už vás nebaví kupovat ty nejzdravější potraviny na trhu, až to vzdáte a skončíte u nekvalitního, ale chutného jídla.

Zde jsou 4 způsoby, jak přimět svého mazaného psa, aby jedl své jídlo.

Nejprve pracujte na jeho duševní stránce. Žádný pes přece neumře hlady. Ve skutečnosti máme často tendenci dávat jim příliš mnoho jídla. Navíc si neuvědomujeme, že jejich žaludky jsou malé a že nepotřebují jíst tolik jako my. Pokud váš pes dva dny nejí, můžete si být jisti, že třetí den bude jíst, jakmile mu jídlo naservírujete. Pokud však váš pes trpí zdravotními problémy, poraďte se s veterinářem.

Přečtěte si více
Narazila na svého bývalého přítele na procházce, nečekaná reakce jejího psa ji nechala beze slov

Poté nastavte program krmení. Nabízejte mu jídlo 2 až 3krát denně a dávejte mu ho jen 15 minut. Tímto způsobem, pokud nebude jíst, mu můžete podat jídlo další hodinu. Na druhou stranu, pokud jí málo a od jídla se vzdaluje, jídlo mu odeberte. Psi jedí, když potřebují.

Vyberte si zdravé krmivo a už ho neměňte, pokud nemá alergickou reakci nebo zdravotní potíže. Tyto potraviny obsahují více masa a jejich složky jsou nejkvalitnější. Neobsahují žádná plnidla ani jiné složky, které váš pes nepotřebuje.

Doplňte je zdravými polevami. Krmivo, které si váš pes nade vše zamiluje, a proto ho bude jíst.

Adoptujte, zachraňte život a získejte přítele. Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme nahlédnout do kategorie Zvířata.

Ke čtení
Vidí obrovského psa: když se přiblíží, zjistí to nejhorší

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.