Accueil » Zvířata » 3 znaky, podle kterých poznáte, zda je vaše kočka šťastná, říkají odborníci

3 znaky, podle kterých poznáte, zda je vaše kočka šťastná, říkají odborníci

Kočky jsou jedním z nejoblíbenějších domácích mazlíčků člověka. Štěstí se obvykle projevuje jejich zdravotním stavem, který je jedním z hlavních a nejzákladnějších prvků kočičí pohody.

3 znaky, podle kterých poznáte, zda je vaše kočka šťastná, podle odborníků

Klíčem ke spokojenému domovu a dobrému vztahu mezi majitelem a domácím mazlíčkem je dobrý stav mysli. Existuje řada znaků, které naznačují, že kočky jsou ve stavu štěstí. Zde je seznam tří z nich.

Známky kočičího štěstí

Prvním znakem je neustálé mrouskání. Kočkovité šelmy vydávají jemné vrnění, když je někdo hladí nebo když jsou na příjemném místě. Tímto způsobem vyjadřují, že jsou šťastné.

Přečtěte si více
5 výhod rybího oleje pro zdraví vaší kočky

Dalším znamením, že je kočka šťastná, je, kdyžLeží na zádech. Vskutku, leží-li na zádech, vysílá zprávu o blahobytu a štěstí. V této poloze může dokonce usnout.

3 znaky, podle kterých poznáte, zda je vaše kočka šťastná, podle odborníkůZdroj: Capture Instagram

Konečně je péče o kočku posledním projevem štěstí. Když se totiž kočky často čistí a udržují si svou pečovatelské návyky, Je to známka toho, že se cítí dobře. Rádi se starají o svou srst, takže se znovu a znovu olizují.

Je také důležité, aby kočka mohla nerušeně vykonávat své instinktivní chování. K tomu potřebuje čas pro sebe a svůj vlastní prostor. Ale také několik věcí, jako je čistý box na stelivo, miska na jídlo a vodu na klidném místě a místo, kde může nerušeně odpočívat.

Pokud si chcete přečíst další články podobné tomuto, doporučujeme vám navštívit náš web. Kategorie Zvířata.

Chcete-li si přečíst
Je vaše kočka stará? Zde je 5 nejlepších tipů, které jí pomohou spát

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.