Accueil » Zvířata » 3 tipy, jak udržet kočku šťastnou

3 tipy, jak udržet kočku šťastnou

I když by si to mnozí z nás přáli, kočky neumějí mluvit anglicky ani žádným jiným známým lidským jazykem. To však neznamená, že s námi nemohou mluvit. sdělovat nám své pocity. Abychom zjistili, co chtějí a potřebují, můžeme pozorovat jejich chování. Dobrým vodítkem jsou postoje, řeč těla a dokonce i zvuky. Zde je návod, jak je rozpoznat!

Než začnete, nezapomeňte, že kočky nechápou pojmy náklonnost a láska přesně jako my. Na druhou stranu jsou to zvířata schopná považovat lidi, kteří se o ně starají, za součást své „rodiny“. Jinými slovy, i když nechtějí, označí vás za „rodinu“. jako člena svého vnitřního kruhu Pomáháte jim přežít v džungli života. Proto, ať se stane cokoli, vsadí na vás všechny své žetony.

1 – Spí s vámi nebo na místech s vaší vůní.

Když se cítí v bezpečíkočky kliknou. Když jsou unavené, automaticky se k vám přitisknou. A pokud jste někdy pryč, zaměří se na místa, která jsou prodchnuta vaší přítomností. Ať už je to vaše postel, peřina, křeslo, židle nebo místa, kde je vaše oblečení, udělají cokoli, aby se dostaly na své místo.

Přečtěte si více
Virální video žraloka útočícího na kajak pro sportovní rybolov

3 vlastnosti kočky, která ví, že je milována a je velmi šťastná.Zdroj: Capture Instagram
2 – Otírá se o vás různými způsoby.

Kočky mají tendenci označovat své území různými způsoby. Ne, neroztáhnou si srst jako Tom Thumb. Například tím, že se o vás otírají, zanechávají stopu, kterou vnímá pouze čich. Co se týče této mimiky hnětení, líbí se nám. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete.

3 – Mrká

Věřte tomu nebo ne, ale když se na vás kočka dívá a mrká, je to známka náklonnosti a důvěry. Není to nemoc (zánět spojivek) ani známka úzkosti. Něžné srdce, udělají vše, co mohou, aby vám ukázaly, jak jsou něžné. A pokud to znamená výměnu pohledů, využijte každou vteřinu. Tento okamžik spoluúčasti má cenu zlata!

Adoptujte, zachraňte a získejte přítele na celý život i po něm! To je motto týmu redaktorů Tekpolis! Takže pokud budete mít někdy nějaké otázky nebo pochybnosti o našich přátelích kočkách, psech a všech ostatních domácích mazlíčcích, odpovíme vám na ně s optimismem a laskavostí.

Související příspěvek

mm
O autorze, Michal
Jako autorka pro sklapnimobil publikuji testy osobnosti, optické iluze a další zábavné články, například o astrologii. Ráda sleduji nejnovější trendy a sdílím je s ostatními.